500-600 TL civarı Cherry MX Red Switch klavye tavsiyesi

Bütçe
500

Darth Umbra

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar efendim.

Başlıkta da belirttiğim üzere 500-600 TL civarında;
  • Cherry MX Red Switch bulunan.
  • Türkçe Q diziliminde.
  • her tuşu istediğim renge ayarlayabileceğim (örneğin üzerine ışıklarla Technopat yazabileceğim)

Bir klavye aramaktayım. İndirim bekleyebileceğim için indirimde bu fiyat civarına giren bir klavye biliyorsanız o da iş görecektir.

Bunun dışında "Gigabyte Aorus k1" düşünüyordum ancak Türkçe Q diziliminde olmadığını fark ettim.

Daha öncesinde "Corsair K68 RGB" kullanıyordum ancak çift basma sorunu ile karşılaştım ve iade ettim bu yüzden biraz kuşkuluyum.

Bunun dışında bilek desteği, içerisinden çıkacak ekstra tuş veya tuş çıkartma aparatı olması güzel olabilir ancak yine de şart değil.

Eğer bu fiyat civarında hiç yok ise belirttiğim özelliklerde en ucuz ve kaliteli olduğunu düşündüğünüz klavyeyi önerirseniz sevinirim.

Söylediklerim dahilinde tavsiyelerinizi bekliyorum şimdiden çok teşekkür ederim.​

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu bütçede Cherry MX red switchli mekanik klavye yok. Ancak Outemu switchli klavye var. Bütçenizi arttırmanız gerek.

Sırf Cherry MX diye fazladan 300-400 TL vermeye gerek yok. Ben yine önerimi yapayım. Sırasıyla;
Kailh switchlerini kullanıyor ve neredeyse Cherry MX kalitesinde denebilir.

Cherry MX Red switchlerini kullanıyor.

Optik switch kullanıyor ve red switch sesindedir. Şu an indirimdeler. Kaçırmayın derim.

Sırf Cherry MX diye fazladan 300-400 TL vermeye gerek yok. Ben yine önerimi yapayım. Sırasıyla;
Kailh switchlerini kullanıyor ve neredeyse Cherry MX kalitesinde denebilir.

Cherry MX Red switchlerini kullanıyor.

Optik switch kullanıyor ve red switch sesindedir. Şu an indirimdeler. Kaçırmayın derim.
Cherry MX şartını kaldırırsak Tuf K3 tavsiye ederim. Apaçi Atçı burda güzel modelleri önermiş zaten. İlla Cherry olsun dersen Gigabyte Aorus K1 de bunların dışında bir seçenek olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı