500-600 TL civarında elektro gitar önerisi

• Konuyu başlatan Sertürk76
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 3
  • Görüntüleme 2B
S

Sertürk76

Ziyaretçi
Elektro gitar almayı düşünüyorum 2 gündür araştırıyorum elektro gitar sistemi hakkında az çok bilgi edinmeye çalıştım Cort x2 falan önerdiler ibanez gitarlar daha iyi gözüküyor yardımınızı bekliyorum.

Merhaba , bende aynı aşamadan geçtiğim için size birkaç tavsiye vermek isterim.
Çalmak istediğiniz müzik türlerini belirtmeniz de fayda olur.
Amfi de gitar için çok önemlidir.Beraber tavsiye almanız da fayda olur.
Temiz ikinci elleri takip edin derim. Belirtiğiniz fiyat aralığı ne kötü ne iyi diyebileceğimiz seçeneklerle dolu.(sıfır için)
Biraz daha bekleyip 1000 tl ayırın derim.

Rg350mz Kullanıyorum . İlk elektro ya başlayacaklar için zor dediler ama tembellik etmeyip öğrendim. (kilit sistemi/edge)
Ve evet ibanez iyidir :)

Cort x2 ve marshall 15 cfr aldım hayatımda yaptığım en büyük hatalardan biri elektro gitar almak oldu sesi kablosu amfisi aksesuarları çok zahmetli iş metal teller elimi yara etti resmen 80 TL kargo iade ücreti büyük zararım oldu almak isteyenlere tavsiye etmediğimi belirteyim.

Dostum sana ulaşabileceğim bir adres var mı ? şuan bir kararın ortasındayım sormak istediğim bazı sorular var yardımcı olursan sevinirim :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı