500-600 TL klavye önerisi

TUGBERK75

Hectopat
Daha fazla  
An itibarıyla dolar kelimenin tam anlamıyla uçuyor, bu nedenle sizden öneri almak istedim. Klavye olarak ne önerirsiniz? (Bilek desteği olursa hoş olur)

Abi ben anlamıyorum. 30 TL klavye ile 400 TL klavye arasında ne fark var biri manuel diğeri otomatik mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Abi ben anlamıyorum. 30 TL klavye ile 400 TL klavye arasında ne fark var biri manuel diğeri otomatik mi?

Uzun zamandır kullandıgım 25 TL'lık A101 klavyesı ıle olan farkı soruyorsan aralarında cok fark var...
3-4 yıl kullandım artık klavye bana dokunma dıye bagırıyor. Çok kullandıgım tusların boyası sokuldu Anti-Ghosting gıbı oyunlarda onemlı olan bır ozellıge sahıp degıl. Ayrıca rahat da degıl.

Abi ben anlamıyorum 30 TL klavye ile 400 TL klavye arasında ne fark var biri manuel diğeri otomatik mi?

Nkey ve anti ghosting haricinde kayda değer bir farkı yok. Tepkime süresi vs. hiçbir insanın o farkı hissedeceğini sanmıyorum. Şu ana kadar mekanik klavyelere harcadığım para 7-8bin TL vardır çok rahat. İşim gereği dakikada 120-130 kelime yazmam gerekiyor. 20TL klavye ile de aynı sürede aynı miktarda kelime yazıyordum, 1500TL lik K95 ile de aynı hızda yazıyorum.

Geri
Yukarı