500-600 TL Klavye ve Mouse Önerisi

Daha fazla  
Profil Kapağı
1525005101
Toplam bütçe 500-600 TL arası, eğer az bir fiyat artışıyla daha iyi ekipmanlar alınacaksa biraz daha artırabilirim bütçeyi.

Aklımda;
  • Mouse olarak: SteelSeries Rival 310
  • Klavye olarak: Gamepower Saber RGB var.
Sizin önerilerinizi de bekliyorum hepsini bir değerlendirip doğru kararı vermeye çalışacağım.
NOT: Genellikle FPS oyunlar oynuyorum, LOL tarzı oyunları oynamam kolay kolay. Küçük bir el yapım var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Steelseries Rival 310 belki elinze büyük gelebilir.

Mouse alırken önemli olan elinize oturması olduğu için aşağıda atacağım mouselardan elinize oturacağını düşündüğünüzü alabilirsiniz.

Corsair Harpoon RGB Pro
Logitech G102
Hyperx Pulsefire Core RGB
Hyperx Cloud Pulsefire FPS Pro
Hyperx Pulsefire Surge RGB
Asus TUF M5
Aorus M2

Klavye olarak red switch almak daha iyi olur sizin için önerim MSI Vigor GK60

Steelseries Rival 310 belki elinze büyük gelebilir.
Şuan kullanmakta olduğum mouse Everest SGM-X10 ve elime tam oturuyor, ekipmanlardan fazla anlamıyorum o yüzden biraz sizi sıkabilirim kusuruma bakmayın, Rival 310 kullanmakta olduğum mouse dan çok büyükse kararımı değiştirebilirim. Klavyeyi pek beğenmedim. Önerileriniz için teşekkür ederim.

SGM-X10 ve elime tam oturuyor
Orta büyük bir mouse.

Seçenekleri Steelseries Rival 300S, Hyperx Pulsefire FPS Pro RGB, Steelseries Rival 310, Razer Deathadder Elite, Corsair Ironclaw RGB bunlara bakmanızı öneririm.

Sırf RGB diye Gamepower gibi markaları tercih etmeyin.

Mouse olarak Steelseries Rival 310 da karar verdim. Dediğiniz gibi GamePower markasına ben de pek güvenmiyorum. Uzun zamandır da Technopat'ı takip ediyorum ve öneren bir kişi görmediğim için buraya tekrar sormak istedim. Belki yeni ürünlerinde gelişme olmuştur diye düşündüm.

MSI Vigor GK60 ve Steelseries Rival 310 güzel ikili olur bence.
Klavye şuan indirimdeymiş ve bugün son günüymüş, benim elime para 1-2 hafta içinde ulaşacak o yüzden klavyeyi indirim bitmeden alabileceğimi düşünmüyorum, o yüzden başka klavyelere bakmam lazım.300-400 TL arası klavye önerilerinizi bekliyorum o halde, günlük veya haftalık indirimlerde olmasın yine de ne olur ne olmaz. ☺

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı