500-600 TL kulaklık önerisi

kudal

Hectopat
Arkadaşlar oyun oynarken kullanılacak 500-600 TL civarı kulaklık arıyorum. Aslında olsaydı kablosuz çok istiyordum ancak pek bir şey bulamadım. Bu bütçede mikrofonu, sesi ve konforu iyi olan önerilerinize açığım.

Kararsız kaldım ya, bütçe de az değil çekiniyorum açıkçası.

Açıkçası ülkemizde bu bütçede ne alırsak alalım alacağımız ürünler yurt dışında 60-90$'lık ürünler olduğu için evet belki de farklı bir konfor ve kalite sağlıyor ama ancak o kadarla kalıyor, üstünü veremiyor. Yurt dışında bütçe olan ürünler burada lükse kaçıyor ve bu absürtlük sebebiyle verdiğimiz paraya da değmiyor.

Orası için fazla para değil ama burada 500-600 TL'ye kulaklık alınca insan kaliteyi hissetmek istiyor ancak bunu çok az kulaklık veya ürün sağlayabiliyor. Maalesef, 800 TL'ye çıkarsanız MH751 var ve neredeyse sadece onda kaliteyi hissedersiniz ama GSP 300 de fena bir ürün değildir. Bence GSP 300'ü araştırın, şu an indirimdeyken güzel bir seçenek olabilir.

Onun dışında Corsair HS50, HS60 modelleri de var. Güzel deniyor.

GSP300, zaten o bütçedeki en kaliteli olanı. Normalde 1000 TL civarı, almamak mantıksız olurdu. Bunu yenebilecek tek kulaklık da zaten 850 TL civarı.
Hocam son olarak malzeme yapısı falan nasıl biliyor musunuz? Onunla alakalı bir şey bulamadım. Sesi mikrofonu falan başarılı görüyorum yorumlarda ancak malzeme yapısına göre bir şey bulamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı