500-600 TL kulaklık önerisi

Lothawien

Hectopat
Bu tarza çok fazla konu olduğunun farkındayım fakat fiyatlar çok hareketli olduğu için güncel bir konu oluşturmak istedim. Başlıkta da yazdığı gibi 500-600 TL civarına kulaklık arıyorum. Normalde bu sabah Arctis 3 sipariş etmiştim fakat biraz daha inceleme yapınca ses kartı olmadan çok iş yapmadığını, Discord'da vs. ses sekmesi yaptığını okudum birçok kişiden.

Genellikle oyun oynuyorum, müzik dinlemek için vs. kullanmayacağım. Oyunlarla birlikte gün içinde Discord'da çok fazla vakit geçiriyorum. Anakartım B450M S2H, ekstra ses kartım yok. Buna göre bir kulaklık önerisinde bulunabilirseniz çok sevinirim. Şimdiden öneride bulunan herkese teşekkür ederim.

Void'in mikrofonu hakkında sorun yaşayan çok fazla insan var. Bu nedenle bir tercih olarak görmedim onu. HS60'ın da yapısına güvenemedim, pek rahat durmuyor. Hijyen nedeniyle iade de edemiyoruz işin kötü yanı. Risk almak istemedim o yüzden.

Void'in mikrofonu hakkında sorun yaşayan çok fazla insan var. Bu nedenle bir tercih olarak görmedim onu. HS60'ın da yapısına güvenemedim, pek rahat durmuyor. Hijyen nedeniyle iade de edemiyoruz işin kötü yanı. Risk almak istemedim o yüzden.
Void mikrofonu aşırı sıkıntılı değil, eğer güvenmiyorsanız HS60 iyi kulaklık hocam.

Geri
Yukarı