500-600 TL kulaklık önerisi

barkinuzunel

Hectopat
500-600 TL arası FPS oyunları için kulaklık arıyorum. Mikrofonu benim için önemli. HyperX Cloud 2 düşünüyorum, tüm yorumlarınıza açığım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kulaklığın resimlerinde kablo olmaması kulaklığı kablosuz yapmıyor. Önerdiğiniz ürünün kendi websitesine bir baksaydınız keşke.

1545561006136.png

Ayrıca iyi bir kulaklık değil. Asus ses ürünleri konusunda pek başarılı bir marka değil.

Cloud 2 al geç hem kulanışlı hem iyi ses veriyor hemde mikrofonu baya iyi sadece kulaklık ağır uzun kullancaksan 5 6 dk biraz dinlenmen gerekir

Cihat arkadaşın söylediği tamamen doğru yazınları bi 5 10dk kanızı ayırıverin artık :D ama eğer yok ben başka bişey istiyom terletmesin diyosun logitech kulaklıklarını incelemde fayda var birde razer tercih etmem onun yerine corsairin ürünleri gayet yeterli ve üstün bence cloud 2 yeri değişmez ama illaki istersen g633 veya hs60 gibi yada bulabilirsen void serisi bir kulaklık alabilirsin

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı