500-600 TL Kulaklık Önerisi

Nowitzer

Megapat
Makaleler
42
Merhabalar. Yakın zamanda oyun oynamak için bir kulaklık almayı düşünüyorum. Aklımda Corsair Void Pro ve Cloud II modelleri var. Karar veremedim. Sizin de farklı önerilerinizi bekliyorum.

Benim önerim fiyatını uygun bulduğum bu ürün. Sitenin güvenilir olup olmadığını alışveriş yapmadığım için bilmiyorum, ancak okuduğum yorumlar olumlu ve @Jira bir sayfada güvenilir olduğunu belirtmişti.

Not: Mesaj yazıldığında 600 TL fiyatındaydı.

Benim önerim fiyatını uygun bulduğum bu ürün. Sitenin güvenilir olup olmadığını alışveriş yapmadığım için bilmiyorum, ancak okuduğum yorumlar olumlu ve @Jira bir sayfada güvenilir olduğunu belirtmişti.

Not: Mesaj yazıldığında 600 TL fiyatındaydı.
Hocam teşekkürler. Sormak istediğim şey, Arctis 5 mi yoksa Corsair Void Pro mu daha iyidir?

Deneme imkanın varsa test etmeni öneririm :)
Aritcs 3 kullanıcısıyım zamanında 280 TL ye aldım ve memnunum ama denesem farklı modellere yönelebilirdim. :)
50 aşağı 50 yukarı olsun içine sinsin;)
Teşekkürler hocam. İleride 600'den aşağı inmez sanırım.
Kampanya (kdv indirimi) olmadan zor düşmüyor.

Deneme imkanın varsa test etmeni öneririm :)
Aritcs 3 kullanıcısıyım zamanında 280 TL ye aldım ve memnunum ama denesem farklı modellere yönelebilirdim. :)
50 aşağı 50 yukarı olsun içine sinsin;)

Kampanya (kdv indirimi) olmadan zor düşmüyor.
Teşekkürler hocam. Hafta sonu mağazada varsa deneyeceğim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı