500 600 TL mouse önerisi

Bütçe
500-600 TL

yukiistaken

Hectopat
Merhaba, iyi günler.
Birkaç gündür mouse araştırmasına girdim. Önce Rival 3'ü sonrasında Sensei Ten'i buldum. Rival 3'te sensör mesafesi, Sensei Ten de ise serçe parmak kısmındaki butonlardan dolayı vazgeçtim. Bu 3 mouse arasında kaldım. Öncelikli tercihim Wireless model almaktı fakat 500-600 TL'ye bulamadım. Eğer sizler bu fiyat aralığında mouse biliyorsanız lütfen söyleyin.

Mouse tutuş şeklim: Palm.
Sensör mesafesi ve sensör kaliteleri hakkında pek bir bilgim yok.
Beni aydınlatırsanız sevinirim.

Kablosuz;
Kablolu;

Ben de en yakın süre içerisinde alıyorum inşallah. Pişman mısınız yoksa memnun musunuz? Sevmediğiniz veya olumsuz olan bir yanı var mı?

Asla pişman değilim. Açıkcası Rival 310, Gamepower Bane gibi birçok giriş veya orta seviye mouse kullandım. Razer'ı kullandıktan sonra " ben mouse mu kullanıyormuşum?" dedim. Ancak kişiden kişiye değişebilir. En çok beğendiğim şey elimin terinin izini tutmamasıydı. Ellerim çok terler. Özellikle rekabetçi oyunlarda. 10/9 diyebilirim. Wireless özelliği olsaydı 10/10.

Merhaba, iyi günler.
Birkaç gündür mouse araştırmasına girdim. Önce Rival 3'ü sonrasında Sensei Ten'i buldum. Rival 3'te sensör mesafesi, Sensei Ten de ise serçe parmak kısmındaki butonlardan dolayı vazgeçtim. Bu 3 mouse arasında kaldım. Öncelikli tercihim Wireless model almaktı fakat 500-600 TL'ye bulamadım. Eğer sizler bu fiyat aralığında mouse biliyorsanız lütfen söyleyin.

Mouse tutuş şeklim: Palm.
Sensör mesafesi ve sensör kaliteleri hakkında pek bir bilgim yok.
Beni aydınlatırsanız sevinirim.

SteelSeries sensei 310 veya Sensei Ten alabilirsiniz. Sensei 310'u kendim kullanıyorum sorunuz varsa cevaplayabilirim
Pardon almışsınız mouse.
Pardon almışsınız mouse.

SteelSeries sensei 310 veya Sensei Ten alabilirsiniz. Sensei 310'u kendim kullanıyorum sorunuz varsa cevaplayabilirim.
Pardon almışsınız mouse.

Hocamızın 310 kullandığını görünce Razer için bir ekleme yapmam gerektiğini düşünüyorum. Rival 310 kullanırken mouse aşırı hafif, clickleri yumuşacık diyordum. Razer'a geçince çok daha hafif ve yumuşak clickleri var. İster istemez clicklere basabiliyorsunuz. Ancak alıştım ve sorun olmaktan çoktan çıktı.

Geri
Yukarı