500-600TL 8 Pinli Kaliteli 500W PSU Önerisi

theseriousboi

Decapat
500-600 TL civarı bir fiyatta en az 500W önerebileceğiniz kaliteli bir PSU var mı?
RX470, RX570, RX580 kartlarından birini almayı düşünüyorum. Bu ekran kartlarına güç girişi olarak uyan bir tane olursa güzel olur.

Yukarıya bıraktığım PSU işinizi hayli hayli görür. İleride tekrar yükseltme yapmak isterseniz sorun yaşamazsınız.

Hocam bir de ekleme yapayım, RX 580 yerine hem performans hem de güç tüketimi bakımından daha iyi olan GTX 1660 almanızı tavsiye ederim.

Sharkoon SHP 650 eksik korumalı ve biraz da yaşlı bir PSU. Zorunlu olmadığı sürece tercih edilmemesi gerektiği düşüncesindeyim. Arkadaşın bütçesi yüksek zaten, daha iyi alternafileri var.

Birincisi o bütçede VS550 var ikincisi ise şikayetçi olan kişiler fazla ve CPU kablosu kısa. Verimlilik olarak VS550 daha iyi.
Arada 150 TL civarı oynuyor ve Biri voltaj olarak daha fazla veriyor. Yükseltme yapınca sıkıntı çıkmaz.
Sharkoon SHP 650 eksik korumalı ve biraz da yaşlı bir PSU. Zorunlu olmadığı sürece tercih edilmemesi gerektiği düşüncesindeyim. Arkadaşın bütçesi yüksek zaten, daha iyi alternafileri var.
Bilsem almazdım o zaman kötü olmuş. İleride bir sıkıntı çıkarır mı? Kaliteli marka ucuz fiyat olunca almıştım.

Yeni konular

Geri
Yukarı