500-600TL arası PSU önerisi

HuS.TeR

Hectopat
Daha fazla  
Tüm parçalar tamam, yalnızca PSU kaldı.

B550 ATX anakart.
R3 3100.
1660 Super.

Daha önce High Power element BR 750W almıştım siyah fanlı yeni modelinden(eskisi beyaz fanlı)
Sistem boştayken/çok az güç tüketirken Coil Whine sesi geliyordu az olarak, iade ettim dolayısıyla.
  • FSP Hydro Speed series 600W (Bronze)
  • High Power 600W 80+ Bronze
  • Zalman ZM650-GVII 650W Bronze
Benzer fiyattaki alternatifler. Coil Whine olmaması çok önemli. Bu durumda var mı farklı öneriniz?

Aslında High Power performance GD de var Gold sertifikalı fakat fiyatı 650 TL'ye yaklaştı ve artış trendi hiç bitmedi, satıcı Teknobiyotik olması da avantaj değil benim için.

Son düzenleme:
Buyurun.

Hocam MWE serisinde en tercih edilmeyen modeller white ve Lite.

Zalman kaliteli markadır.

Herhangi bir sorunu yok diye biliyorum kendimde kullanıyorum MWE white 550'yi.

Bu konuya bakın derim. Yorumlarda white modeli için de bir yorum var.

Alabiliyorsanız High Power Performance GD almaya çalışın. Alamıyorsanız Zalman 650W GVII modeli de çok kaliteli.

Mesajı düzenleyene kadar tavsiyeler gelmiş oldu. En az bronze sertifikalı bir ürün bakıyorum.
Zalman bence de güzel ürün ve Performance GD 600W'a kıyasla 130 TL civarında daha uygun.
Yarım saat içerisinde bu ikisi arasından seçim yapacağım.
Aslında biri çıksa dese ki şu sebepten dolayı bunda coil whine yaşamazsın, direkt onu alıp geçerim. İade süreci sıkıntılı oluyor çünkü.

Coil whine biraz şans işi. Kronik olarak Coil Whine problemi olan ürünleri almayın, alt segment ürün almayın gerisi talih. Bu iki üründe bu kriterleri karşılıyor.

Geri
Yukarı