500-600TL klavye önerisi

Bütçe
550
Hocam bazı klavyelerde fotoğrafta İngilizce olma durumu olabiliyor. Mesela ben aldığımda Bloody B328 İngilizceydi fotoğraflarda ama gelen klavye Türkçe. Tabi durum bu klavyede de aynı mıdır bilmiyorum.
Maalesef hocam. İnceleme videolarını izlediğimde hepsi İngilizce tuş dizilimi.

Hocam bazı klavyelerde fotoğrafta İngilizce olma durumu olabiliyor. Mesela ben aldığımda Bloody B328 İngilizceydi fotoğraflarda ama gelen klavye Türkçe. Tabi durum bu klavyede de aynı mıdır bilmiyorum.

1623597610027.png

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Evet sanırım İngilizce olarak geliyor.

Eki Görüntüle 1066976

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Evet sanırım İngilizce olarak geliyor.
Hocam klavye ezberlenirse çok sıkıntı olmaz ama kişisel tercih, bir şey söyleyemem. Açıkçası sırf İngilizce diye böyle bir klavyeden vazgeçmezdim.

Evet katılıyorum ama ezberlemesi zor olabilir.
Hocam bana da öyle geliyordu, 1-2 ay klavyeye bakmadan yazmaya çalıştım ve şuan hem daha hızlı yazıyorum hem de klavye tuşlarına bakmam gerekmediği için İngilizce-Türkçe klavye fark etmiyor. Çok büyük bir rahatlık gerçekten.
Evet katılıyorum ama ezberlemesi zor olabilir.
Bu arada klavyeyi ezberlemek için M5 Bilişim ve 10 Fast Fingers sitelerini kullandım, kesinlikle öneririm.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı