500-600TL NVMe M.2 önerisi

Bu markanın 256 Spectrix versiyonunu kullanıyorum gayet memnunum isterseniz biraz araştırın bunu da, 5 yıl garantisi var diye biliyorum.
@Dreamy Bull Hocam yanlış anlamayın amacım kötülemek değil, galiba kötü bir SSD attığım, eğer kötü yanını söylerseniz bilgilendirmiş olursunuz bizi.

Bu markanın 256 Spectrix versiyonunu kullanıyorum gayet memnunum isterseniz biraz araştırın bunu da, 5 yıl garantisi var diye biliyorum.
@Dreamy Bull Hocam yanlış anlamayın amacım kötülemek değil, galiba kötü bir SSD attığım, eğer kötü yanını söylerseniz bilgilendirmiş olursunuz bizi.
DRAMless bir model, fiyatını haketmiyor.

@Dreamy Bull hocam yanlış anlamayın amacım kötülemek değil, galiba kötü bir SSD attığım, eğer kötü yanını söylerseniz bilgilendirmiş olursunuz bizi.

DRAM bulunmayan bir model. Onun yerine A2000 alması daha iyi olur.

500 TL bütçem var, 600'u geçmeyecek şekilde çıkabilirim. Aralarında en iyi F/P SSD hangisidir? Onu alacağım.
Hocam öncelikle anakartınız'ın modeli nedir, kaç GB bir disk düşünüyorsunuz ve işletim sistemi için mi yoksa depolama için mi kullanacaksınız? Bu soruların cevabını bilmeden öneri yapmak zor geliyor bana.

İlk defa duydum teşekkür ederim ikinize de :D

Şu liste ile SSD'ler hakkında bilgi edinebilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı