500-600W Sessiz PSU Tavsiyesi

Fakat önerdiğiniz PSU çift kanal üzerinden 576w güç veriyor. PSU'nun 12v tek kanaldan güç vermesi daha iyi olduğunu duymuştum. Yanılıyo muyum? Bu yüzden önerdiğiniz PSU'yu almaya tereddüt ettim. Ayrıca fiyat olarak Highpower daha mantıklı bir seçim olarak geldi. Yarı modüler olmasıda büyük bir etken oldu benim için.

"Seasonic S12II-620 çift 12V kanalına sahip bir güç kaynağıdır. Özel 12V Rail tasarımı sayesinde tek kanaldan 48A akım / 576W güç , her iki kanala birden yüklenildiğinde ise kanal başı 24A akım verebilir. Benzersiz tasarımı ile hem tek kanallı hem de çok kanallı bir güç kaynağı özelliklerine bir arada sahip olacaksınız."

Sanırım, yeterince açıklayıcı olmuştur. Kararsızlığı bilirim zaman zaman bende yaşıyorum. Çok ince eleyen sık dokuyan biriyim. Hemen karar veremiyorum. Sürekli araştırıyorum. Highpower ile aralarında uçurum denecek fiyat farkı yok. Highpower beğendiysen onu tercih etmelisin.

Zaten sen alana kadar Seasonic tükenmiş. Geçmiş olsun :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı