500-650 TL oyuncu kulaklığı önerisi

@FlexR Neden alınmasın? Hala bu bütçelerde ilk üçe girebilecek bir kulaklık. Özellikle 650TL'de. Blackshark V2 X'i önerecektim arkadaşa fakat anakartını sormadan önermek istemedim. Anakartının ses yongası iyi değilse verim alamayabilir.

@tonystark007 Anakartınız ne?
Bu bütçe de sorunlu veya eksik 7.1 kulaklık alınmasından yana değilim, Cloud II çok eski bir kulaklık, özellikle ses kartı ve yaşanan sorunların artık HyperX ile desteği yok.

@FlexR neden alınmasın? Hala bu bütçelerde ilk üçe girebilecek bir kulaklık. Özellikle 650TL'de. Blackshark V2 X'i önerecektim arkadaşa fakat anakartını sormadan önermek istemedim. Anakartının ses yongası iyi değilse verim alamayabilir.

@tonystark007 anakartınız ne?

Ben Cloud 2 kullanıyordum memnum değilim mikrofonu bütçesini hak etmiyor yüksek seslerde cızırtı yapıyor ve 7.1'i aşırı karışık hiçbir şey anlayamıyorsun stero hali ile daha iyi ses kasılıyor yemin ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Bütçe 100 daha artarsa eğer https://www.hepsiburada.com/creativ...d-rgb-oyuncu-kulakligi-siyah-pm-HBC000002JGKQ mobil uygulama ile ilk alışverişe 50₺ indirimi var 750₺'ye alınabilecek en iyi kulaklıklardan biridir. Hatta en iyisi diyebiliriz.

Türkçe incelemesi;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Mikrofon testi;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bütçe 100 daha artarsa eğer https://www.hepsiburada.com/creativ...d-rgb-oyuncu-kulakligi-siyah-pm-HBC000002JGKQ mobil uygulama ile ilk alışverişe 50₺ indirimi var 750₺'ye alınabilecek en iyi kulaklıklardan biridir. Hatta en iyisi diyebiliriz.

Türkçe incelemesi;
Mikrofon testi;

Bütçemi aşıyor ne yazık ki tercih edemem. Razer olan kardeşimde mevcut o yüzden aynısından almak istemiyorum.

Bütçemi aşıyor ne yazık ki tercih edemem. Razer olan kardeşimde mevcut o yüzden aynısından almak istemiyorum.

Kardeşinde var diye iyi bir ürün almayacak mısın yani?

Al gitsin ne olacak.

Bencede zaten USB çoğaltıcılar çok ucuz oluyor 15-20 TL'ye buluyorsun internetten bu arada laptopunuz nedir merak ettim de.

Kardeşinde var diye iyi bir ürün almayacak mısın yani?

Al gitsin ne olacak.

Yok ya aynı olmasın değil de arada değiştirerek kullanırız diye. Yoksa kulaklık gayet güzel.
Amazon-Hepsiburada-Trendyol üzerinden başka kulaklık önerirseniz iyi olur. Dediklerinizi not aldım akşama karar vereceğim.

Geri
Yukarı