500-650 TL oyuncu kulaklığı önerisi

Hayır oynanmaz.

Bu bütçede Blackshark v2'den daha iyi bir ürün maalesef bulunmamakta.

Hemen almam biraz daha biriktiririm derseniz biriktirip Creative alın.

Corsair Void Elite Surround 7.1 CA-9011206-EU Kırmızı Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe bu var desek cızırtı ve yazılım sorunu yaşayan birçok kişi var.

Pek sorun etmem diyorsanız oynanır, ben 2 yıl JBL 500BT ile oyun oynadım.

Arada bir ses kayması oluyor aslında bir de çok fazla oyuncu kulaklığıyla oyun oynamadım o yüzden tam farkı bilmiyorum ama sıanvdan sonra günde 10 saat oyun oynayacağım.
Hayır oynanmaz.

Bu bütçede blackshark v2'den daha iyi bir ürün maalesef bulunmamakta.

Hemen almam biraz daha biriktiririm derseniz biriktirip Creative alın.

Corsair Void Elite Surround 7.1 CA-9011206-EU Kırmızı Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe bu var desek cızırtı ve yazılım sorunu yaşayan birçok kişi var.

Aynen u 500 TL olmuştu dip sesten dolayı almadım.

Arada bir ses kayması oluyor aslında bir de çok fazla oyuncu kulaklığıyla oyun oynamadım o yüzden tam farkı bilmiyorum ama sıanvdan sonra günde 10 saat oyun oynayacağım.
Çok oyun oynayacaksanız önermem. Bende JBL 500Bt'den Logitech G432'ye geçiş yaptım, oyunlarda ses konusunda fark yaşamış gibi oldum.

Aynen bu 500 TL olmuştu dip sesten dolayı almadım.

Dediğim gibi ya Blackshark V2 alacaksın bu bütçede ya da 100 daha ekleyerek Creative SounBlasterX H6 alacaksın açıkçası başka bir alternatifin yok bu bütçede.

Maalesef daha fazla para harcayamam kulaklığa o zaman sizlerin önerilerinizi dikkate alacağım sizde aklınız gelirse yazarsanız sevinirim. Bir de HS50 Pro modeli hakkında ne düşünüyorsunuz 400 TL imiş.

Alınabilir.

Ama bütçenizde olan en iyisi varken neden onu alacaksınız?

Sırf farklı olsun diye daha kötüsünü almak ne kadar mantıklı bilemiyorum açıkçası. Yine de senin kararın almak istiyorum dersen al yarı yolda bırakmaz.

Bunlara ne diyorsunuz. İlla 600 TL harcamak zorunda değilim o üst limitim 400 -500 civarı daha iyi olur :)

Geri
Yukarı