500-650 TL oyuncu kulaklığı önerisi

Eee zaten incelemeyi yazan benim nasıl bulamadınız?
Deme ya ne yapayım kulak içi olanlardan mı alayım o zaman çünkü astigmatım :(

Gözlük ile denedim öyle ağrı vs olmadı bende pedleri fazlasıyla yumuşak ve hafızalı sünger var. Ortopedik sünger diyelim.

İncelemeler de gayet rahat olduğu söylenmiş, gerçi gözlük, her kulaklıkta acıtıyor.
Yalnız ben 4 aydır HS60 Pro kullanıyorum ve ekolayzer yaptığım zaman müzik kalitesi epey bir artıyor ses kalitesi ve basslarına aşık oldum kulaklığın ve ilk zamanlar kafa bandı ağrıtıyordu ama şuan öyle bir sorunda yok. Yazılımı da gayet anlaşılır ve mikrofonu da kulaklık alırken benim için çok önemliydi ve memnun kaldım kime sorsam test etsem güzel dendi.

Yalnız ben 4 aydır HS60 Pro kullanıyorum ve ekolayzer yaptığım zaman müzik kalitesi epey bir artıyor ses kalitesi ve basslarına aşık oldum kulaklığın ve ilk zamanlar kafa bandı ağrıtıyordu ama şuan öyle bir sorunda yok. Yazılımı da gayet anlaşılır ve mikrofonu da kulaklık alırken benim için çok önemliydi ve memnun kaldım kime sorsam test etsem güzel dendi.
Çoğu kişi ses ve mikrofon kalitesinden rahatsız, siz müziklere önem veriyorsunuz galiba? O yüzden olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı