500-700 TL arası kablosuz kulaklık önerisi

• Konuyu başlatan gvg1
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 18
  • Görüntüleme 1B

gvg1

Centipat
Daha fazla  
Kablosuz, ve mikrofon kalitesi iyi kulaklık arıyorum. Mikrofon küçük veya tak çıkar olursa iyi olur.
2. el kulaklık alınır mı? (Temiz ve pedlerin durumu iyi ise)

Kablosuz, ve mikrofon kalitesi iyi kulaklık arıyorum. Mikrofon küçük veya tak çıkar olursa iyi olur.
2. el kulaklık alınır mı? (Temiz ve pedlerin durumu iyi ise)
Steel Series Arctis 3 öneririm. (800) TL
Steel Series Arctis 1 (549 TL)
Asus Tuf Gaming H5 (700 TL)
Galio Beats Studio 3 (379) TL

Aynı kulaklığı bende tavsiye edecektim fakat günlük kullanım için olduğunu düşünürsek göze biraz kaba durabilir.

Alınmama nedeni belirtir misiniz? Ortada bir sebep veya adilik yok iken akılları çelmek doğru bir davranış değil.
T500BT'de cızırtı ve bağlantı kopma sorunları var. Arctis 1'in mikrofonu rezalet ve kablosu sorun çıakarabiliyor, fiyatını hak etmiyor. Arctis 3 de fiyatını hak etmemekte, rakipleri daha üstün. Airdots'un ise özellikle kutusunun malzeme kalitesi kötü, etraf çakma kaynıyor, çipseti çakma AirPods'larda bile kullanılan Realtek yonga ile aynı ve tuşları basmatik dokunmatik değil.

T500BT'de cızırtı ve bağlantı kopma sorunları var. Arctis 1'in mikrofonu rezalet ve kablosu sorun çıakarabiliyor, fiyatını hak etmiyor. Arctis 3 de fiyatını hak etmemekte, rakipleri daha üstün. Airdots'un ise özellikle kutusunun malzeme kalitesi kötü, etraf çakma kaynıyor, çipseti çakma AirPods'larda bile kullanılan Realtek yonga ile aynı ve tuşları basmatik dokunmatik değil.
Bende arctis 1 wifi var ve bence mikrofonu gayet güzel. Bilmeden yorum yapmayın...
Ancak arkadaş kablosuz demiş ve arctis 1, arctis 3 bunların hepsi kablolu modeller.

Geri
Yukarı