500-700 TL arası SSD önerisi

@mehmetty255 belirttiğiniz model kronik sağlık sorunlu. Oyunların hızlı açılması, masaüstünün hiç kasmaması iyi olduğu anlamına gelmez. Samsung kat kat daha kaliteli, daha uzun ömürlü. Arkadaşın bütçesi varken neden Samsung almasın?

Kaldı ki, aynı fiyata OCZ TR200'den daha kaliteli SSD'ler var.

@mehmetty255 belirttiğiniz model kronik sağlık sorunlu. Oyunların hızlı açılması, masaüstünün hiç kasmaması iyi olduğu anlamına gelmez. Samsung kat kat daha kaliteli, daha uzun ömürlü. Arkadaşın bütçesi varken neden Samsung almasın?

Sen hiç Toshiba SSD kullandın mı kardeşim onu söyle? Kaliteyi zaten kullanmadıysan anlamazsın. Dedikodu geziyor internette, bu adamlara prim vermeyelim ya koca Technopat ailesiyiz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sen hiç Toshiba SSD kullandın mı kardeşim, onu söyle.
Kullanacaktım, iyi ki de kullanmamışım.

Ama bilgisayarını kullanıyorum (P50-B-116) ve hiç memnun değilim. Kronik sorunlu çıktı.
Kaliteyi zaten kullanmadıysan anlamazsın.
İyi o zaman, ben kalite kullanıyormuşum. İyi ki Samsung 860 EVO kullanıyorum. 8,6 TB veri yazıldı ve sağlık değeri 1,5 seneye rağmen hâlâ %100.

Ek Açıklama 2020-08-19 170404.png

Dedikodu medikodular geziyor internette.
Bugüne kadar açılmış olan konuların hepsi mi yalan o zaman? Örnek birkaç konu bırakıyorum size:
İnternette bu adamlara prim vermeyelim ya, koca Technopat ailesiyiz.
Primlik ne yapıyormuşum acaba?

Toshiba kullanıyorum, hiçbir şey bilmiyorum ama yine de kullandığım malı ezdirmemeliyim. Masaüstüm kasmıyor, oyunlar hızlı açılıyor. Sizin SSD'ler bunu yapabiliyor mu? (!)

İnternetteki her şey prim için arkadaşlar, sakın inanmayalım ''dıj güjler'' Toshiba'yı batırmak için böyle bir yalan uydurdu, en ''fepe'' ürün Toshiba. Kaynak: Neyse...

Oyun amaçlı ise M.2 SSD alıp düşük depolamaya hiç gerek yok, SATA SSD işinizi görür.
SATA ile M2 arasındaki fark günlük kullanım ve oyunlarda hissedilmemekte. En iyi tercih Samsung 860 EVO olacaktır.

500 GB 860 EVO almanızı öneririm. Render vb. ile uğraşmıyorsanız NVMe almanızı pek önermiyorum, zira günlük kullanımda kayda değer bir fark yok.
O fiyata Samsung 860 Evo varken kim WD green'e bakar ki? @kerobey @helvaci

Sadece oyun ve günlük kullanım ise M.2 SSD'nin farkını çok hissetmezsiniz. Ayrıca anakartınızda M.2 slotu olup olmadığını bile bilmiyoruz. Samsung 860 EVO 500 GB öneririm.

Cevap veren herkese çok teşekkürler. 860 Evo alacağım zaman. Peki bir sorum olacaktı 860 Evo doluluk oranı arttıkça donmaya, kasmaya başlar mı?

Kullanacaktım, iyi ki de kullanmamışım.

Ama bilgisayarını kullanıyorum (P50-B-116) ve hiç memnun değilim. Kronik sorunlu çıktı.

İyi o zaman, ben kalite kullanıyormuşum. İyi ki Samsung 860 EVO kullanıyorum. 8,6 TB veri yazıldı ve sağlık değeri 1,5 seneye rağmen hâlâ %100.

Eki Görüntüle 643336

Bugüne kadar açılmış olan konuların hepsi mi yalan o zaman? Örnek birkaç konu bırakıyorum size:

Primlik ne yapıyormuşum acaba?
Kardeşim ben bilgisayar iyi demedim bu bir.
Belirttiğim modelin sağlığı 3 yıldır %100 bu iki.
Sanki Samsung'un kadrolu elemanı gibi bu savunmalar neyin nesi kardeşim?
Senin aşağıladığın marka evlerde kullanılan klimadan tut bulaşık makinesine kadar her şeyi üreten bir firmadır. Ben yıllardır bu iş ile uğraşıyorum ama Toshiba gibi kurumsal firmaya daha rastlamadım .
Neyse Samsung kadrolu fanlığına devam edin siz.
Toshiba kullanıyorum, hiçbir şey bilmiyorum ama yine de kullandığım Mali ezdirmemeliyim. Masaüstüm kasmıyor, oyunlar hızlı açılıyor. Sizin SSD'ler bunu yapabiliyor mu? (!)

İnternetteki her şey prim için arkadaşlar, sakın inanmayalım "dıj güjler" Toshiba'yı batırmak için böyle bir yalan uydurdu, en "fepe" ürün Toshiba. Kaynak: Neyse...

Öncelikle kardeşim imla hatalarını düzelt sosyal medyadan bakmakla olmaz öyle o işler bu bir.
Toshiba dünyanın en iyi markaları içindedir bu klasmana sizin göklere çıkardığınız firma -Samsung- girer mi girmez mi tartışılır bu iki.
SSD konusunda Toshiba tek atar geçer bu üç hadi bakalım bunu çürüt.

Son düzenleme:
Kardeşim ben bilgisayar iyi demedim, bu bir.
Ben de bilgisayar dediğinizi iddia etmedim. Sadece bir örnek verdim.
Belirttiğim modelin sağlığı 3 yıldır %100, bu iki.
İyi o zaman, güle güle kullanın, lafımız yok. Ama arkadaşı hiçbir zaman üzmeyeceği bir alternatif varken başkalarının başının ağrımasına sebep olmayın. Çünkü ister kabul edin, ister etmeyin, bu model kronik sorunlu. Siz de araştırıp açılmış daha fazla konuya ulaşabilirsiniz.
Senin aşağıladığın marka evlerde kullanılan, klimadan tut bulaşık makinesine kadar her şeyi üreten bir firmadır. Ben yıllardır bu iş ile uğraşıyorum ama Toshiba gibi kurumsal firmaya daha rastlamadım.
Toshiba'nın kalitesiz bir marka olduğunu söylemedim, ben Toshiba'da yaşadığım ve yaşanılan sorunu söyledim. Kaliteli birçok ürünü var ama P50-B/P50t-B serisi bilgisayarlarında ve TR200 SSD'lerinde çuvalladılar. Bu yalan bir şey mi? Bu, marka aşağılamak mı?
Sanki Samsung'un kadrolu elemanı gibi bu savunmalar neyin nesi kardeşim?
Arkadaşın bütçesine uygun Samsung'tan daha kaliteli bir ürün varsa söyleyin.
Neyse, Samsung kadrolu fanlığına devam edin siz.
Sizin yaptığınız nedir? Siz de Toshiba'ya laf söyletmiyorsunuz, maşallah.
SSD konusunda Toshiba tek atar geçer, bu üç. Hadi bakalım, bunu çürüt.
İspatını yapmadığınız bir şeyi neden "çürütme" ihtiyacı duyalım ki? Neden Toshiba tek atar, geçer? Bunun verisini paylaşın.

Kaldı ki, Samsung'un da dandik birçok ürünü var. Ama konumuz diğer ürünleri değil, SSD'leri. SSD konusunda Samsung en iyisi. Bu da kanıtı, en basitinden Technopat'ın yakın zaman önce yaptığı bu test:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Lütfen daha iyisi varsa söyleyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı