500-700 TL Mekanik klavye önerisi

Bütçe
500-700
Teşekkür ederim kesinlikle göz önünde bulunduracağım. Amazonda büyük indirimlerde Logitech G413 Carbon indirime giriyor geçenlerde 400 civarı bir fiyata düşmüştü. Açıkcası parayı başka şeylere harcadığımdan o an paramı denkleştiremedim. Önerir misiniz? Genel olarak memnun kalınan bir klavye olarak gördüm.
Genel olarak güzel klavye evet. Ancak kac yıl kullanmayı planlıyorsunuz? Romer G switchler 1 yıl sonra çift basma veya basmamaya bașlıyor.

Bende bunu aldım tavsiye ederim.
Blue switch midir?
Genel olarak güzel klavye evet. Ancak kac yıl kullanmayı planlıyorsunuz? Romer G switchler 1 yıl sonra çift basma veya basmamaya bașlıyor.
Haydaa bizim işi bozdu bu. 1-2 yıl idare etse yeter aslında. Ama seneye kadar sıkıntı çıkaracaksa da işimiz var. Alıyorsak 1 kere alalım 😂

Blue switch midir?

Haydaa bizim işi bozdu bu. 1-2 yıl idare etse yeter aslında. Ama seneye kadar sıkıntı çıkaracaksa da işimiz var. Alıyorsak 1 kere alalım 😂
Hocam romer G uzun ömürlü değil malesef genellikle belli bir yerde sıkıntı yaratıyor. Yine de logitech olduğu için garantisi devam ettikçe sıfırını alıp 3 4 yıl idare edersiniz. Yine de outemu bile daha uzun gidiyor.

Attığım linkteki Blue ama banggood da Red olanda var.
Teşekkürler.
Hocam romer G uzun ömürlü değil malesef genellikle belli bir yerde sıkıntı yaratıyor. Yine de logitech olduğu için garantisi devam ettikçe sıfırını alıp 3 4 yıl idare edersiniz. Yine de outemu bile daha uzun gidiyor.
Eğer 400-500TL gibi bir fiyata düşecek olursa sizin dediğiniz gibi yapmak mantıklı gibi duruyor. Teşekkürler.
Çok fazla multimedya vb tuşları kullanmıyorum aslında. Olması tabii ki iyi bir şey ama hiçbir zaman kullanmak aklıma gelmiyor gelmedi de. İncelediğime göre XPG Summoner çok iyi bir klavye ancak red switch tercihimdir.

2016 yılında G910 aldım şuan da neredeyse tüm tuşlar çift basıyor, arkadaş haklı hiç bulaşmayın Romer-g anahtarlara. (1 yıl askerlik dolayısıyla hiç kullanmadım klavyeyi)

2016 yılında G910 aldım şuan da neredeyse tüm tuşlar çift basıyor, arkadaş haklı hiç bulaşmayın Romer-g anahtarlara. (1 yıl askerlik dolayısıyla hiç kullanmadım klavyeyi)
Teşekkür ederim. Logitech'e bulaşmamaya karar verdim en azından bu fiyat bandındayken. Redragon aklımda var red switch bulabilirsem almayı düşünüyorum. Fiyatları da o kadar pahalı değil gayet makul. Beğenmezsem iade ederim diye düşünüyorum. Redragon hakkında bilginiz var mıdır?

Teşekkür ederim. Logitech'e bulaşmamaya karar verdim en azından bu fiyat bandındayken. Redragon aklımda var Red Switch bulabilirsem almayı düşünüyorum. Fiyatları da o kadar pahalı değil gayet makul. Beğenmezsem iade ederim diye düşünüyorum. Redragon hakkında bilginiz var mıdır?

Redragonlarda da çınlama sorunu var diye biliyorum. Motospeed bakabilirsin onda çok bir şey duymadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı