500-700 TL'ye mekanik klavye önerisi

Bütçe
500-700
500-700 TL bandında mekanik klavye arıyorum. Şöyle bir model buldum: Galax Stealth 03 Blue Switch RGB Aydınlatmalı Mekanik Oyuncu Klavyesi (KGS0314T1MR1BBK0-GLX) | Teknobiyotik

Bu alınır mı? Önerilerinize açığım.

Attığınız klavye iyi ama ışıkları sitede gözüktüğü gibi değil bu sizin için önemli değilse alabilirsiniz Switch'leri değiştirebilme özelliği mevcut bir tuş bozulursa klavyeyi değiştirmek zorunda kalmazsınız.

Attığınız klavye iyi ama ışıkları sitede gözüktüğü gibi değil bu sizin için önemli değilse alabilirsiniz Switch'leri değiştirebilme özelliği mevcut bir tuş bozulursa klavyeyi değiştirmek zorunda kalmazsınız.

Hocam internette MF produtc 0570 ile aynı özellikte diyor arada 130 lira fark var pek bir şey anlamadım.

Switchleri değiştirebilmekten kastınız hot-swappable olayı mı? Eğer öyleyse nerede yazdığını söyler misiniz?

Geri
Yukarı