500-800 arası oyuncu koltuğu önerisi

Hocam müdür/ofis koltuğu önerir misiniz?
Ben şahsen varlıklı olmam bir yana 3000 tl verip bi oyuncu koltugu almak yerine 950 tl ye aldıgım uzay koltuklar var sadece ve bir yandan cok havalı gözüküyorlar. Youtubede Mendebur Lemur Kanalının Koltuğu ile aynı su an kullandıgım koltuk.
bu linkten bakabilirsin.

Ben şahsen varlıklı olmam bir yana 3000 tl verip bi oyuncu koltugu almak yerine 950 tl ye aldıgım uzay koltuklar var sadece ve bir yandan cok havalı gözüküyorlar. Youtubede Mendebur Lemur Kanalının Koltuğu ile aynı su an kullandıgım koltuk.
bu linkten bakabilirsin.
Tipi falan pek güvenilir gelmedi, bu tip koltuklar bulunabiliyor 300-400 liraya, değer mi buna 800 tl vermeye? Bilmediğimden soruyorum hocam.

Tipi falan pek güvenilir gelmedi, bu tip koltuklar bulunabiliyor 300-400 liraya, değer mi buna 800 TL vermeye? Bilmediğimden soruyorum hocam.

Şimdi komşuyu aradım kullandığı sandalyenin modelini öğrenmek için ve durumunu sordum. 1.5 senedir cok rahat bir şekilde kullanıyorum hem dik oturuyorum dedi.
bu linki bende benzerini kullanıyorum 3 senedir? Dediğim gibi ucuz bir fiyata aldım ama su an olmus 3500 TL civarı benim koltugum. En rahata edecegın bir koltuk oneriyorum sana piyasadaki koltuklar kar etme amacıyla ucuz yapılıp pahalıya satmak amacıyla dolar kuru yuzunden. Benim sana onerdıklerım stoklu ürünler.

Beyaz olanı daha çok beğendim, takip edeceğim bu ürünü hocam, teşekkür ederim.

Rica ederim. Çoğu kişi pahalı oyuncu koltugu aldıklarına pişman dolar kuruna göre de uygun, şık, sağlam bir koltuk sandalye bulmasıda çok zor. Ben o akıma kapılanlardan değilim. Fazla dandık kumas için 2000 lira para vermem. Ama bu tür modern sağlam ve şık bir koltugua 8000 TL verebilirim. Daha cok kullanışlı oluyolar.

Yeni konular

Geri
Yukarı