500-800 TL Arası Oyuncu Koltuğu Önerisi

Merhaba COVID-19 geçtikten sonra oyuncu koltuğu almayı planlıyorum. Sebebi özenmem falan değil tamamen sırtımın çok ağırmasıdır. Bütcem 500-800 TL arasıdır. Daha yükseğe çıkmam mümkün değildir. 800 bile en yüksek rakamdır. Sebebini açıklayarak önerirseniz sevinirim.
Boy:1.83
Kilo: 73

Son düzenleyen: Moderatör:
İntagram'da rio oyuncu koltukları diye satış yapan bir yer vardı 650 TL'ye ama bayağı güzel duruyordu.
Hesap ismi @orijinaloyuncukoltuğu'ydu sanırım.

Mertsit Ofis Bilgisayar Sandalyesi Öğrenci Ders Çalışma Koltuğu - n11.com şu an kullandığım bunu da tavsiye ederim ama zamanında 400 verebilecek olsam kesinlikle diğerini alrıdım.
Adı "oyuncu koltuğu" diye fazladan para vermene gerek yok al bir ofis koltuğu rahatına bak o dediğin aralıkta "Rahat" oyuncu koltuğu bulamazsın.

Attığın ürünün çok benzerini kullanıyorum fakat hiç bana göre değil felç olacağım yakında yani o kadar ağrıtıyor. Amacım oyuncu koltuğu diye değil hem duruşumu daha dik bir hale getirmek hem de daha ergonomik olması. Bir kaç yerde denemiştim çok rahattı kullandığıma göre ama onlar daha üst segment ürünlerdi.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı