500-800 TL mekanik klavye önerisi

Bütçe
500-800
Attığınız markaları ilk kez duyuyorum güvenilir midir acaba bilmiyorum.

Gamenote havit olarak geçer yurtdışında övülen markalardan biridir. Redragonda keza öyle. Blue switch istiyorsanız blue switch modellerine bakarsınız ben marka olarak attım. Galax bütçenizie göre daha ucuz kalıyor fakat blue switch için daha iyi klavyeler 900-1000 tl üstünde olduğu için 500-800 aralığındaki klavyeler arasında büyük farklar yok bu yüzden galaxıda attım bütçemin bir kısmı cebimde kalsın derseniz.

Redragon'u araştırabilirsin diğer ülkelerde de bilinir bir marka.(K552 almayın MOBA için)

Oldu canım adam MOBA için istemiş red switch atıyorsun aralrında tek alınabilir marka olan da o konuyu meşgul etme oluyor.

Moba için red switch klavye kullanılmıyor mu ? Red ve blue switch arasındaki farkı biliyormusun ? Gamenote için kötü diyorsun fakat markayı bilmiyorsun. Bilmediğin konularda yorum yapma büyüklerini dinle.

Gamenote havit olarak geçer yurtdışında övülen markalardan biridir. Redragonda keza öyle. Blue switch istiyorsanız blue switch modellerine bakarsınız ben marka olarak attım. Galax bütçenizie göre daha ucuz kalıyor fakat blue switch için daha iyi klavyeler 900-1000 tl üstünde olduğu için 500-800 aralığındaki klavyeler arasında büyük farklar yok bu yüzden galaxıda attım bütçemin bir kısmı cebimde kalsın derseniz.

Moba için red switch klavye kullanılmıyor mu ? Red ve blue switch arasındaki farkı biliyormusun ? Gamenote için kötü diyorsun fakat markayı bilmiyorsun. Bilmediğin konularda yorum yapma büyüklerini dinle.
Büyüklerime saygı göstermek zorunda değilim ki benden büyüksen.Red switch kullanılır ama blue almak varken neden red kullanasın ki?Aralarındaki farkı biliyorum bilmeseydim ben öneri de bulunmazdım.Redragon varken neden Gamenote alınsın ki ayrıca?Saçmalıyorsun.

Bu bütçede alacağınız Redragon klavyelerin hepsinde aynı anahtarlar kullanılıyor. Ekstra makro tuşu istemiyorsanız daha uygun fiyatlı olanları tercih edebilirsiniz. 1000TL civarına çıkabilirseniz XPG Summoner önerebilirim.

Tonlarca Gamenote şikayet konusu açıldıktan sonra önermiyorum artık. O fiyatta alınmaz zaten.

Büyüklerime saygı göstermek zorunda depilim ki benden büyüksen.Red switch kullanılır ama blue almak varken neden red kullanasın ki.Aralarındaki farkı biliyorum bilmeseydim ben öneri de bulunmazdım.Redragkn varken neden Gamenote alınsın ki ayrıca.Saçmalıyorsun.
Blue varken neden red kullansın mı ? Red switch blue switch klavyelere göre daha az sesli ve hissiyatı daha iyidir. Gamenote markasının ne olduğunu da bir araştır. Red switch klavyeler mi daha pahalı blue switch mi onu da bir araştır. Bilmediğin konularda bilmiyorum deki öğrenesin.
Sana daha fazla nasihat yok.Yorum da yok.

Blue varken neden red kullansın mı ? Red switch blue switch klavyelere göre daha az sesli ve hissiyatı daha iyidir. Gamenote markasının ne olduğunu da bir araştır. Red switch klavyeler mi daha pahalı blue switch mi onu da bir araştır. Bilmediğin konularda bilmiyorum deki öğrenesin.
Sana daha fazla nasihat yok.Yorum da yok.
MOBA için demiş.Gamenote hakkındaki şeyi de açıkladım.Nasihat vermiş gibi bir de "Sana daha fazla nasihat yok".MOBA oyunlarında bastığında tepkime hissi alman daha iyi oluyor.MOBA oynamadığın buradan belli.Ses istemiyorsa başka ama ki ses istemediğini belirtmemiş.

@CS Relboron haksız olduğunu anlayınca gülücik atabiliyor anca:)

Konu sahibinin tercihi mavi anahtar ise kırmızı anahtar önermeye ne gerek var hocam? Üslubunuz da yanlış zaten, birinci nasihatım internet etiği öğrenmeniz, ikincisi de yazım kurallarına göz atmanız olacaktır, alıntılayamıyorum bile mesajı.

Yeni konular

Geri
Yukarı