500₺ Bluetooth kulak içi kulaklık önerisi

MysticAutem

Hectopat
500₺ civarinda Bluetooth'lu kulak içi önerisi yapabilecekleri bekliyorum.

Daha önce Huawei FreeBuds Lite almıştım onu kullanıyordum fakat çalındı. Bir süre sonra yenisi almaya karar verdim fakat aynı kulaklık 700 TL'lere çıkmıştı. Ben de ona benzer yeni bir kulaklık almaya karar verdim. Önerilerinizi beklerim.

Nerede kullanacağım derseniz oyun için değil, uzun yollar için, okula giderken serviste, bir yere yürürken müzik dinlemek için vb.

Son düzenleyen: Moderatör:
500₺ civarinda Bluetooth'lu kulak içi önerisi yapabilecekleri bekliyorum.

Daha önce Huawei FreeBuds Lite almıştım onu kullanıyordum fakat çalındı. Bir süre sonra yenisi almaya karar verdim fakat aynı kulaklık 700 TL'lere çıkmıştı. Ben de ona benzer yeni bir kulaklık almaya karar verdim. Önerilerinizi beklerim.

Nerede kullanacağım derseniz oyun için değil, uzun yollar için, okula giderken serviste, bir yere yürürken müzik dinlemek için vb.

360tl ye beyazını almıştım. Çok popüler f/p bir ürün. Kendim de kullanıyorum kulaktan şuana kadar hiç düşmedi. IP8x suya dayanıklılığı var ( belli bir seviyeye kadar havuzda bile sıkıntı yaratmıyor). Ses kalitesi güzel. Tavsiye ederim.

360TL'ye beyazını almıştım. Çok popüler F/P bir ürün. Kendim de kullanıyorum kulaktan şu ana kadar hiç düşmedi. IP8X suya dayanıklılığı var ( belli bir seviyeye kadar havuzda bile sıkıntı yaratmıyor). Ses kalitesi güzel. Tavsiye ederim.

Bu dışarı ses veriyor mu? Mesela okul servisinde ortam sessizken kullağımdan şarkının sesini verir mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı