500 Dolara İşlemci + Anakart Tavsiyesi

barkinuzunel

Hectopat
Bayramda Amerika'ya gideceğim gitmişken de işlemci + anakart almak istiyorum. Bütçem 520-530 dolar. Bir de Newegg'den önerirseniz sevinirim. Şu anda vergi indirimi varmış.

Son düzenleyen: Moderatör:
İşlemci 330$

Anakart 170$

Toplam: 500$

I7 9700K+MSI MAG Z390 Tomahawk
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Belirtmeyi unutmuşum ancak intel alırsam birde soğutucu masrafı çıkacak ona da 30 dolar bütçem var hangi soğutucuyu önerirsiniz?

Belirtmeyi unutmuşum ancak intel alırsam birde soğutucu masrafı çıkacak ona da 30 dolar bütçem var hangi soğutucuyu önerirsiniz?

Ryzen 7 3700x kesinlikle uzmez benim tavsiyem odur 6-7 fps e cok takmayin derim takiyorsanizda soyle bir haber vereyim size yeni konsollarda yani ps5 ve yeni xbox konsollarinda islemci ve ekran kartini AMD uretiyor ve islemci 8 cekirdek 16 thread olucak ve her yeni cikicak oyun ilk konsollara optimize edilmis sekilde cikiyor buda demek oluyor ki yeni cikicak oyunlar emin olun ryzen 7 3700x ile daha performansli calisacaktir.

Ryzen 7 3700x kesinlikle uzmez benim tavsiyem odur 6-7 fps e cok takmayin derim takiyorsanizda soyle bir haber vereyim size yeni konsollarda yani ps5 ve yeni xbox konsollarinda islemci ve ekran kartini AMD uretiyor ve islemci 8 cekirdek 16 thread olucak ve her yeni cikicak oyun ilk konsollara optimize edilmis sekilde cikiyor buda demek oluyor ki yeni cikicak oyunlar emin olun ryzen 7 3700x ile daha performansli calisacaktir.
Ne alaka? PC ile konsolun işletim sistemi aynı mı?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı