500 GB HDD önerisi

Burak İncehasan

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba, 500 GB hard disk almak istiyorum bütçem 400 lira zorlarsam 500 çıkar, önerilerinizi bekliyorum. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:

WD HDD'leri kaliteli.
Western dijital ömürlük oluyor.
Hocam benim fikrim özellikle büyük bilgisayar parçası satan e-ticaret siteleri dışında (itopya,incehesap vb.) WD disk alınmaz çok fazla yenilenmiş sıfır diye satılan disk var çakma çok var, hem hdd alan dükkanlardan hemde kendimden biliyorum şuan 1tb wd blue kullanıyorum bunu alıp takmak bana 1 aya patladı, ilk başta 2. el bozuk hdd geldi iade ettim yenilenmiş geldi iade ettim vs. vs. en sonunda itopyadan almak geldi aklıma ordan aldım mis gibi parlayan ürün elime 1 günde geldi performansı gayette iyi yani wd önericekseniz itopyadan vs. önerin lütfen ya da başka disk. Teşekkürler.

Hocam benim fikrim özellikle büyük bilgisayar parçası satan e-ticaret siteleri dışında (itopya,incehesap vb.) WD disk alınmaz çok fazla yenilenmiş sıfır diye satılan disk var çakma çok var, hem hdd alan dükkanlardan hemde kendimden biliyorum şuan 1tb wd blue kullanıyorum bunu alıp takmak bana 1 aya patladı, ilk başta 2. el bozuk hdd geldi iade ettim yenilenmiş geldi iade ettim vs. vs. en sonunda itopyadan almak geldi aklıma ordan aldım mis gibi parlayan ürün elime 1 günde geldi performansı gayette iyi yani wd önericekseniz itopyadan vs. önerin lütfen ya da başka disk. Teşekkürler.
Buyurun .

Hocam aynısını kullanıyorum gayet memnunum sorun şu ki fiyatı bütçemin çok çok üstünde :(
Mümkünse 500 GB başka bir marka önerirseniz süper olur, Barracuda görmüştüm onun performansı nasıldır acaba?

Barracuda'lar ne yazık ki çöp, badsector çıkınca kanser gibi her yere dağılıyorlar. Mümkünse bütçenizi arttırıp WD Blue alın.
Sinerji de 100 TL daha ucuz hocam.

Barracuda'lar ne yazık ki çöp, badsector çıkınca kanser gibi her yere dağılıyorlar. Mümkünse bütçenizi arttırıp WD Blue alın.
Sinerji de 100 TL daha ucuz hocam.
Toshiba ve WD iyidir. HDD'ler ömürlük olarak nitelendirilmez bu arada. Kullanıma ve şansa bağlı olarak ömürleri hızlı bitebiliyor.
Anladım, teşekkürler.

Bu arada aynı harddiski mart ayında 400 tl ye almıştım vay be :) 2 katına çıkmış.

Yeni konular

Geri
Yukarı