500 GB M.2 SSD Önerisi

XPG Geçenlerde şu ürünü satın aldım. 1 günde elime ulaştı. Sistemimi daha toparlayamadığımdan dolayı test edemedim.
Bugün bi arkadaş daha bunu önerdi. ADATA XPG 512GB SPECTRIX S40G RGB PCIe Gen3x4 M.2 SSD (3500MB Okuma / 1900MB Yazma) | ITOPYA itopyada ayrıntılı bilgileri var zaten sende bir karşılaştırma yap istersen Corsair Force 240GB MP500 Serisi NVMe M2 SSD | ITOPYA
1 ay önce aynı şeyi ben de arıyordum. Seçimim Samsung 970 Evo Plus oldu. Türkiyedeki fiyatını bilmiyorum ama.
Hangi ülkede olduğunu bilmiyorum ama onun Türkiye fiyatı şuan 830 lira civarı
Eki Görüntüle 416472

Bunu düşünmem lazım hızdan ödün verip 1 tb mı yoksa hızlı 500 gb mı diye?

Bugün bi arkadaş daha bunu önerdi. ADATA XPG 512GB SPECTRIX S40G RGB PCIe Gen3x4 M.2 SSD (3500MB Okuma / 1900MB Yazma) | ITOPYA itopyada ayrıntılı bilgileri var zaten sende bir karşılaştırma yap istersen Corsair Force 240GB MP500 Serisi NVMe M2 SSD | ITOPYA

Hangi ülkede olduğunu bilmiyorum ama onun Türkiye fiyatı şuan 830 lira civarı

Bunu düşünmem lazım hızdan ödün verip 1 tb mı yoksa hızlı 500 gb mı diye?

Corsair markasının yazma oranı daha iyi görünüyor. Bu konularda çok bilgili olduğumdan değil, arkadaş önerisiyle aldım o M2 SSD'yi. Fiyat skalasının bu seviyede olmasının sebebi RGB olması olabilir.

Corsair markasının yazma oranı daha iyi görünüyor. Bu konularda çok bilgili olduğumdan değil, arkadaş önerisiyle aldım o M2 SSD'yi. Fiyat skalasının bu seviyede olmasının sebebi RGB olması olabilir.

Ben bunu laptopta kullanacağım için Rgb hiç önemli değil. Corsair en mantıklı olanı gözüküyor.Teşekkür ederim

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı