500 GB Seagate Barracuda HDD'den Ses Geliyor

sucuklu baklava

Hectopat
Yer
Uganda
Daha fazla  
Iyi akşamlar HDD'den çok fena ses geliyor ve bu durum beni korkutuyor. Bilgisayarı açtıktan 20 sn sonra ekrana "kişisel tanımlama yapılıyor" demeye başladı. Windows SSD de yüklü ve önemli şeylerde. Sizce HDD düzelmez mi veya diğer parçalara zarar verir mi?

HDD modeli: 500GB Seagate Barracuda.

Son düzenleyen: Moderatör:
Iyi akşamlar HDD'den çok fena ses geliyor ve bu durum beni korkutuyor. Bilgisayarı açtıktan 20 sn sonra ekrana "kişisel tanımlama yapılıyor" demeye başladı. Windows SSD de yüklü ve önemli şeylerde. Sizce HDD düzelmez mi veya diğer parçalara zarar verir mi?

Ses "tıkırtı" gibi bir ses mi? Ses dosyasını Yandex'e atıp linki paylaşır mısın?

Nasıl bir ses geliyor? Kafa sesi mi dönme mi?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
böyle bi ses
Ses "tıkırtı" gibi bir ses mi? Ses dosyasını Yandex'e atıp linki paylaşır mısın?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
böyle bir ses.

HDD çok garip bir ses çıkarıyor. Diski ne zaman aldınız? Windows'ta görünüyor mu?

Son düzenleme:

Aynı HDD bende de var ve her açışımda ses geliyor kabloları çıkar tak yaptığımda düzeliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı