500 GB Sony Garantili PS4 Mü Yoksa 1 TB İthalatçı Garantili PS4 Mü?

Yani eurasia garantili almani tavsiye ederim bide bu konulardan pek anlamiyorum demissin atiyorum eurasia li alirsan her yerde zaten sony var goturur bi bayisine verirsin yada aldigin yere goturursun onlar sony e verirler. Bu konularda sony cok rahat bi firma yapmaya calisirlar olmazsa fazla ugrasmayip sana sifirini gonderirler ama bi eurasia garantisiz yerden alirsan satici zara girmemek icin elinden geleni yapar geciktirdikce geciktirir yapamassa yenisini bile yollamaya acizdir . Bu yuzden eurasiali al derim rahat rahat gonderirsin servisebide isi bilen adamlar sonucta . Kusura bakma uzun oldu insallah aciklayabilmisimdir [emoji4]
Bütçem biraz kısıtlı eğer bütçeyi zorlarsam sony garantili alırım olmadı ithalatçı garantili alıcam.

@OmarPS33 Yazım yanlışların olduğu için alıntılamıyorum. Neyse demişsin işte satıcı zarara girmemek için geciktirir diye. Kardeş sen adamın hizmetini bilmeden ona iftira atıyorsun şuan. Ben desem ki sen tam bir yalancısın, bu arkadaşa inanmayın desem hoşuna gider mi? Elinde hiçbir kanıt yokken gerek yok yani satıcının böyle şeyler yapacağını garantilemeye.
Ben tecrübelerimle ilgili konuştum yoksa Kahraman Konsol yada bi firmaya suç atasım yok. Şu ana kadar ithalatçı garantili nereye elektronik eşyamı göndersem sıkıntı oldu.

Kahraman Konsol'dan almayı düşünüyordum 500GB 2 kol GTA 5 1500 TL. 1TB'lık model daha yeni daha fazla hafıza var diye aklıma o takıldı hızlıal.com'da 1340 TL oyunda alsam en fazla bana 1500'den biraz fazlaya mal olur.

Şunu da belirteyim 7-8 aya kadar fiyatlar ucuzlamassa bende ithalatçı garantili alacağım çok zengin olduğumdan yada eurasia li aldığımdan dolayı eurasiali al demedim.

Kahraman Konsol'dan almayı düşünüyordum 500GB 2 kol GTA 5 1500 TL. 1TB'lık model daha yeni daha fazla hafıza var diye aklıma o takıldı hızlıal.com'da 1340 TL oyunda alsam en fazla bana 1500'den biraz fazlaya mal olur.
Tamambence Carrefour'a git bi bak istersen o da ithalatci garantili 1TB olan surum var. 3 0 tl daha ucuz.

Şunu da belirteyim 7-8 aya kadar fiyatlar ucuzlamassa bende ithalatçı garantili alacağım çok zengin olduğumdan yada eurasia li aldığımdan dolayı eurasiali al demedim.
Eğer internetten alirsan deneyimlerini benimle paylaşirmisin ? Şimdiden teşekkürler . Bu arada hangi ilde oturuyordun?

Tamam ben bide oraya bakayım.
uploadfromtaptalk1443271798296.png

Gorebilirsen carrefourun icerisinde markette satiliyor

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı