500 liraya PC toplama tavsiyesi

Bütçe
500-600

Hocam ekran kartı olarak fazlasında gözüm yok ama bunun gibi bir şey bulunması zor mu?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
AMD'nin HD serilerinden ve r serisini bilmiyorum.
Yardımcı olan herkese teşekkür ederim, bundan sonrasında bir şey olursa sorarım.
Kendim araştıracağım biraz.
En alınabilir ekran kartı sizin attığınız mı? @Slamperx
GT710'a benziyor.
Adana sıkıntı konum olarak.

Hem de ne sıkıntı.
Başkaları İstanbul da 300 liraya 1050 benzeri kart alırken ben hiçbir şey bulamıyorum.

Son düzenleme:
Hocam ekran kartı olarak fazlasında gözüm yok ama bunun gibi bir şey bulunması zor mu?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
AMD'nin HD serilerinden ve r serisini bilmiyorum.
Yardımcı olan herkese teşekkür ederim, bundan sonrasında bir şey olursa sorarım.
Kendim araştıracağım biraz.
En alınabilir ekran kartı sizin attığınız mı? @Slamperx
GT710'a benziyor.

Hem de ne sıkıntı.
Başkaları İstanbul da 300 liraya 1050 benzeri kart alırken ben hiçbir şey bulamıyorum.
Hocam geç cevapladığım için affola işim vardı.
Attğınız ilk ilandaki GTX 560Tİ linkini verdiğim HD5670 2GB'dan biraz daha güçlü lakin GTX 560Tİ yaklaşık 2 katı fiyata sahip, bütçe de sıkıntılı. Diğer ilanlar HD5670 2GB'dan daha düşük o yüzden en iyisi benim attığım diyebiliriz.
2. Frekans'taki gibi ekran kartları başka şehirlerde bulunuyor ama ekran kartını iyi yaparsak işlemci düşük olacaktır bu da darboğazı tetikler. Hem de bütçe kabarır o yüzden seçtiğim kart iyidir.
Yani bütçeyi artırırsak tabi ki daha iyi sistem toplarız.

Yeni konular

Geri
Yukarı