500 Mbps interneti masaüstü bilgisayara nasıl getirebilirim?

Anlaki

Centipat
Daha fazla  
Türk Telekom 500 Mbps fiber internet kullanıyorum. Router salonda ve benim odam ile arada 1 oda daha var. Bilgisayarıma daha önceden satın almış olduğum ucuz Wi-Fi alıcısı ile maksimum 250 Mbps download alabiliyorum. Odaya Ethernet kablosu çekmeden 500 Mbps interneti en verimli nasıl taşıyabilirim? PowerLine, mesh veya Wi-Fi 6 router ve Wi-Fi 6 alıcısı seçeneklerinden hangisi en az kayıp ile interneti bana ulaştırır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Türk Telekom 500 Mbps fiber internet kullanıyorum. Router salonda ve benim odam ile arada 1 oda daha var. Bilgisayarıma daha önceden satın almış olduğum ucuz Wi-Fi alıcısı ile maksimum 250 Mbps download alabiliyorum. Odaya Ethernet kablosu çekmeden 500 Mbps interneti en verimli nasıl taşıyabilirim? PowerLine, mesh veya Wi-Fi 6 router ve Wi-Fi 6 alıcısı seçeneklerinden hangisi en az kayıp ile interneti bana ulaştırır.

Alan uzak olmayacak şekilde Wi-Fi 6 desteği varsa modeminde oradan router aracılığı ile taşıyabilirsin. Routerin Wi-Fi 6 özelliğide olmalı. Ama mesafe uzak olursa hız düşer.

Kablosuz demişsiniz biliyorum ama kablo daha sağlıklı olur hocam. Binanız 2000'den sonra yapıldıysa duvarlarda geçirebiliyorsunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı