500 megabitlik tarife gelir mi?

The Poine

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Bu sene Superonline 200 megabitlik tarifesini çıkardı. Ama benim ilgincime giden bir durum var. 1 Ocak 2020'de Platinium üyelerine yaklaşık 1 haftalığına 500 megabite kadar altyapı ne kadar destekliyorsa o kadar indirme hızı vermişti. Ama nedense Superonline hala 500 megabitlik paketini çıkarmadı. Oysa ki bu hediyenin verildiği zamanda çoğu fiber bulunan kişiler 450-500 arası indirme hızı almışlardı. Siz ne düşünüyorsunuz? Sizce böyle bir tarife gelir mi?

Gelir bence. Yayıncılar 1000megabitlik download alıyorlar. Sizde talep etseniz sizde alırsınız diye düşünüyorum.

Gelir bence. Yayıncılar 1000MEGABitlik download alıyorlar. Sizde talep etseniz sizde alırsınız diye düşünüyorum.

Hocam 1000 megabitlik tarifesi var zaten Superonline'nin. Ama oda çok pahalı. İlk 3 ay için 500 TL, sonraki 9 ay için 1000 TL taahhüt istiyorlar. Eğer böyle bir paketi 250 TL civarlarında sunabilirlerse şahsen güzel olur.

Hocam 1000 megabitlik tarifesi var zaten Superonline'nin. Ama oda çok pahalı. İlk 3 ay için 500 TL, sonraki 9 ay için 1000 TL taahhüt istiyorlar. Eğer böyle bir paketi 250 TL civarlarında sunabilirlerse şahsen güzel olur.
250 TL civarı olmasının imkansız olacağını düşünüyorum.

TurkNet 270 TL istiyor. Turkcell 250 Tl'ye vermesi imkansız.

Hocam ama o sizin bahsettiğiniz pakette vaat edilen hız 1000 megabit. Ben yarısı olan 500 megabitten bahsediyorum. TurkNet üstelik upload paketindede sınır tanımıyor. Bildiğim kadarıyla ilk 6 ay 1000 megabit yükleme hızı daha sonra devamlı 150 megabit yükleme hızı sunuyorlarmış. Superonline 1000 megabit için 1000 TL istiyor. Üstelik yükleme hızı 20 megabit. TurkNet'in kendi altyapısının olduğu bölgelerdeki insanlar gerçekten çok şanslılar.

Yeni konular

Geri
Yukarı