500 TL 480GB SSD Önerisi

• Konuyu başlatan sweett
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 20
  • Görüntüleme 885

sweett

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Valve Corporation.
Merhaba, bütçem 500 TL. "MSI B350M PRO VD Plus" anakartım var. Buna uyumlu 480GB veya 500 fark etmez SSD arıyorum. 240GB SU630 SSD kullanıyordum fakat bir şekilde kendini kilitledi korumaya aldı, garantiye yolladım gelince satacağım. Yeni bir SSD arıyorum. Patriot Burst 480GB modelini düşünüyorum ama aklınızda daha iyisi varsa belirtin lütfen. (Kronik sorunlu SSD atmayın lütfen. SU630'dan sonra kronik sorunlu SSD'ye tövbeliyim.)

Bütçeyi 20 TL aşabilirseniz:

20₺ aşabilirseniz 870 EVO en iyi seçim olur.

20₺ aşabilirseniz 870 EVO en iyi seçim olur.
Bunlara ek olarak Samsung Ultra ve WD Blue serisi var (hoş ikisi de aynı disk :D).

Barracuda 120 güzel bir tercih olur. Çok iyi bir SSD. Kontrolcüsü 4 çekirdekli ve 8 kanallı Phison S12. Diğer WD Blue ve SanDisk Ultra 3D'den hem daha güncel bir model hem de kontrolcüsü daha sağlam onlardan. Ama bütçe artarsa 870 EVO tüm SSD'leri tokatlar burada önerilen. :)

Barracuda 120 güzel bir tercih olur. Çok iyi bir SSD. Kontrolcüsü 4 çekirdekli ve 8 kanallı Phison S12. Diğer WD Blue ve SanDisk Ultra 3D'den hem daha güncel bir model hem de kontrolcüsü daha sağlam onlardan. Ama bütçe artarsa 870 EVO tüm SSD'leri tokatlar burada önerilen. :)
Hocam Barracuda'yı görünce hemen gelmişsiniz :) (!).

Hocam Barracuda'yı görünce hemen gelmişsiniz :) (!).
Hocam süper bir SSD çünkü. :) 250 GB versiyonun fiyatı artık düşmese de 500 GB olanın fiyatı böyle 477 TL'ye düştüğünde falan kesinlikle kapılmalı. Dışı komple metal olduğu için ısınma sorunu da yok. Yükte en fazla 37 dereceyi gördüm.

Hocam süper bir SSD çünkü. :) 250 GB versiyonun fiyatı artık düşmese de 500 GB olanın fiyatı böyle 477 TL'ye düştüğünde falan kesinlikle kapılmalı. Dışı komple metal olduğu için ısınma sorunu da yok. Yükte en fazla 37 dereceyi gördüm.
Hocam lafım yok SSD'ye hatta bayağı iyiymiş sistem toplayacağım zaman bakarım.

Yeni konular

Geri
Yukarı