500 TL Akıllı Saat Önerisi

Selamlar, 500 TL civarlarında günlük kullanım için akıllı saat arıyorum. Kordon değişebilmesi ve nabız sayma olması iyi olur.
dkt36 Modelleri, Fiyatları - Trendyol Öneririm konuşma özelliği bile var apple watch rakip diye videoları var hatta
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
.

Selam dostum, ben pek ilgilenmiyorum ama geçen böyle bir videoda görmüştüm. Fena değil gibi geldi bak istersen.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Selam dostum, ben pek ilgilenmiyorum ama geçen böyle bir videoda görmüştüm. Fena değil gibi geldi bak istersen.

İlk buna bakmıştım normalde ama uygulamasının yorumlarını okuyunca çekindim almaya. Çok fazla olumsuz yorum var.
dkt36 Modelleri, Fiyatları - Trendyol Öneririm konuşma özelliği bile var apple watch rakip diye videoları var hatta
.
Adı sanı duyulmamış değişik bir marka. Yorumlarda da hiç olumlu yorum göremedim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı