500 TL altı konsol tavsiyesi

Daha fazla  
Arkadaşlar iyi akşamlar. Benim evimde hiç dışarı çıkarmadığım bir ps3 var. Pc sistemimde masaüstü olduğu için taşınması biraz zor ve dizüstü bilgisayarımda ofis bilgisayarı. Yazlığa tatilde oynamak için yeni konsol almayı düşünüyorum mümkünse sizden yardım bekliyorum. Şimdiden hepinize teşekkür ederim.

Not: 500 Tl'nin altı ve playstation-xbox olmayan konsol tavsiye ederseniz alabilirim.

PS ve XBOX dışında konsol mu satılıyor ülkemizde yani siz de sanki dalga geçer gibi soru soruyorsunuz. Hemen bi konsol yapıyorum size...

Tablet alın. Ya da nVidia Shield.

PS ve XBOX dışında konsol mu satılıyor ülkemizde yani siz de sanki dalga geçer gibi soru soruyorsunuz. Hemen bi konsol yapıyorum size...

Tablet alın. Ya da nVidia Shield.

Recep abi bende nvidia shield alacaktım ama yazılım geliştirici bi arkadaşım steambox adında steamin çıkardığı konsol tavsiye etmişti. Tek sorun hala beta aşamasındaymış belki o tarz yeni nesil konsollar vardır diye bilgi almak istedim yinede teşekkürler verdiğiniz tavsiye için.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı