500 TL altı SSD önerileri

Bütçe
500
Eğer anakartınızda M.2 desteği bulunuyor ise bu SSD'yi önerebilirim.

Maalesef M.2 olsa M.2 alacaktım direk.
Bu fena değil diğerlerine nazaran.
Bütçe biraz artarsa:

Evet Apacer'i de düşünmüyor değilim. Patriot'la arasında fazla fark yok sanırsam onu da alabilirim.

Pbu>P210
P210 pek iyi değil, Elite modelinin önceki hali.
Qlc NAND var.

HM sağ olun hocam.
Bu fena değil diğerlerine nazaran.
Bütçe biraz artarsa:

:) maalesef 500'ün üstünü geçemiyorum. Başka önerebileceğiniz SSD varsa lütfen yazın bende araştırıyım. SSD konusundan fazla anlamıyorum da.

HM sağ olun hocam.

:) maalesef 500'ün üstünü geçemiyorum. Başka önerebileceğiniz SSD varsa lütfen yazın bende araştırıyım. SSD konusundan fazla anlamıyorum da.

Hocam benim 500 altına tek önerim bu şu anlık, Patriot Burst(Elite olmayan) modeli bundan bir tık daha iyi ama 240GB versiyonu bulunmuyor.

PNY al geçen ay HDD'den kurtulup PNY CS900 almıştım bildiğim kadarıyla kronik sorunu yok ve fiyatı da ucuz 553 okuma 500 yazma değerini gördüm 480GB olanını 600TL'ye almıştım 240GB olanı 400TL diye biliyorum Patriot elit ise kronik sorunu var almanızı önermem.

PNY al geçen ay HDD'den kurtulup PNY CS900 almıştım bildiğim kadarıyla kronik sorunu yok ve fiyatı da ucuz 553 okuma 500 yazma değerini gördüm 480GB olanını 600TL'ye almıştım 240GB olanı 400TL diye biliyorum Patriot elit ise kronik sorunu var almanızı önermem.

Bakacağım hocam 👍

Geri
Yukarı