500 TL bilgisayar koltuğu önerisi

Sizce hangi koltuk benim için en uygun?

• 1-Max Office Adore Racing Yönetici Koltuğu

• 2-Merkezpazar Ofis Koltuğu Cooper

• 3-Türksit Lidya Plastik Kol Ve Ayaklı Yönetici Koltuğu

• Hiçbiri. Bu koltuğu al.(Yoruma yazınız.)

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
ben baya hor kullanırım sağlam olması önemli benim için. aksamları çelik mi sizin kullandığınız koltuk? tek fonksiyonu dönebilmesi olan klasik ofis koltuklarından ne kadar sağlam? 2 yılda nakavt etmiştim o ofis koltuklarını bana kaç yıl gider sizce? :D nakavt derken oturma kısmının altındaki kaynak noktaları kırılmıştı 1. yılda. 2. yılda ise kaynak noktasından değil ortadan kırıldı demir kısım :D.

oyuncu koltukları zaten boş dxracer koltuklar para israfı. mesajımı dikkatlice okusaydınız keşke 2. önerdiğim koltuk ofis koltuğu. her ofis koltuğu aynı değil ki dandik olanı var sağlam olanı var hemen gidip beğendiğini almak ahmaklık olur ofis koltuklarında çeşit bol araştırma yapmak lazımki şu an onu yapıyorum. :) 100-200 liralık bir ofis koltuğu alsam 2 yılda bozuluyor zaten almışken sağlam ve rahat birşey alayım dedim. günde 10 saat masabaşındayım az bir rakam değil bu.

Aynı soruyu size de soruyorum sıradan ofis koltuklarını 2 yılda pert edebiliyorum bu bana kaç yıl gider sağlamlık karşılaştırması yapabilir misiniz?

Üstünde tepinmiceksen bence 3-4 yıl gider.

Koltuk geriye dogru yatıyormu acaba?

Evet yatıyor.

Koltuk geriye dogru yatıyormu acaba?
Yekpare olarak geriye yaylanıyor. Ben de geriye yatan bir koltuk aradım, fakat bu fiyat bandında bulamadım...

Oyuncu koltuklara bana kalırsa boş. En yakın mobilyacıdan daha rahat ve ucuz sandalyeler alabilirsiniz.
DxRacer'de 3.5 saat turnuva maçı yaptık, gram ağrı hissetmedim. Bence deneyip bir daha düşün. :)

Evet, fiyatları pahalı. Ama gerçekten sağlık açısından önemli.

@GuArDiAn55 çoğu aksamı çelik. Fakat özenli kullanamayacak isen al bir mutfak taburesi, daha iyi.

Bu dediğim tüm koltuklar için geçerli.

Yorumları okumadım, öneren var mı bilmiyorum ama boyun 1,85 ise kesinlikle ama kesinlikle Adore Max Racing ALMAMALISIN! Kafan boşta kalacak ve bir süre sonra boynun ağrımaya başlayacak. Önerim Adore Vento'dur. Boyum 1,86 ve koltuk resmen boyumla aynı boyutta. Kafam tam olarak yaslanıyor. 6-7 aydır Vento kullanıyorum, kesinlikle öneririm. Deri olmasına rağmen yazın terleme sorunu hiç yaşamadım. Ortada sağlığın söz konusu, benim de belimde sıkıntı oldu ondan sonra aldım. Çok geç kaldım. Sağlığına ne kadar önem veriyorsan bütçeni ona göre baştan belirle derim.

250'ye aldığım ofis sandalyesi bile olmayan sandalyeyle günde 7 saat kalkmadan durabiliyorum. Oyuncu koltukları gereksiz pahalı.
Evet gereksiz pahalı, ama gereksiz değil. :) Aslında ana nokta oyuncu koltuğu değil. O, sadece pazarlama hilesi ve tasarıma etki eden bir unsur. Ana nokta kalite ve ergonomi.

Yorumları okumadım, öneren var mı bilmiyorum ama boyun 1,85 ise kesinlikle ama kesinlikle Adore Max Racing ALMAMALISIN! Kafan boşta kalacak ve bir süre sonra boynun ağrımaya başlayacak. Önerim Adore Vento'dur. Boyum 1,86 ve koltuk resmen boyumla aynı boyutta. Kafam tam olarak yaslanıyor. 6-7 aydır Vento kullanıyorum, kesinlikle öneririm. Deri olmasına rağmen yazın terleme sorunu hiç yaşamadım. Ortada sağlığın söz konusu, benim de belimde sıkıntı oldu ondan sonra aldım. Çok geç kaldım. Sağlığına ne kadar önem veriyorsan bütçeni ona göre baştan belirle derim.
Ben de 1,86 falanım, benim de kafam boşta kalıyor.

Beni rahatsız etmiyor ama başkalarını edebilir.

Gereksiz pahalı olunca gereksiz de oluyor. Çünkü ondan daha ucuza aynı performansı veren başka ürün olunca gereksiz oluyor.

Gereksiz pahalı olunca gereksiz de oluyor. Çünkü ondan daha ucuza aynı performansı veren başka ürün olunca gereksiz oluyor.
Paşam tartışmaya lüzum yok. Rahatlık kişiden kişiye göre değişir. Hem ana nokta oyuncu koltuğu olması değil, sağlam ve rahat olması.

Fiyatı ise ülkemizde uçuk gibi. :)

Hocam ne koltuk aldınız acaba, memnun musunuz bende araştırmadayım rahat ve sağlam ofis koltuğu arıyorum.
Merkezpazar ofis koltuğunu ucuz iken almıştım. Şimdi deri kısımları soyuldu süngerler gün yüzüne çıktı iğrenç görünüyor. Aldığıma pişman oldum. Kendisi de devasa bir sandalye zaten hiç güzel durmadı evde. Keşke şunu alsaydım. Seduna Thunder Pro | Siyah | Yönetici Koltuğu | Ofis Çalışma Fiyatı
Ya da bu tarz sandalyelerden herhangi biri de olabilir. Üni kütüphanesinde de bu tarz koltuklar var acayip rahat.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı