500 TL Bluetooth kulak içi kulaklık önerisi

Max 500 TL Bluetooth kulak içi kulaklık arıyorum. Önerilerinize açığım teşekkürler.
@Evil Belief hocam sizi şöyle alalım 🙂
Valla hocam bir süredir bluetooth piyasasından uzağım ama bilgim yettiğince yardımcı olayım :)
Müzik, oyun, mikrofon vb. öncelikleriniz nelerdir? Bir de hangi telefonla eşleyeceksiniz?

Markayı da ürünü de ilk defa gördüm hocam, bilgim yok maalesef.
Bu tarz silikonsuz bir model bakıyorsunuz sanırım.
Taotronics A10 veya Soundpeats Air 2/2+/3 modellerinden birine bakabilirsiniz.
Silikonlu silikonsuz fark etmiyor bana hocam taotronics markasını baya ovduler sizce de hoş de mi ?

Silikonlu silikonsuz fark etmiyor bana hocam taotronics markasını baya ovduler sizce de hoş de mi ?
Evet iyi markalardan hocam. Anker, Taotronics, Soundpeats, Edifier, Haylou, QCY... Bunlar genel olarak bilindik ve sık önerilen ürünler yapıyorlar. Diğer forumda hazırladığım TWS tablosu vardı oraya da göz atabilirsin.
@Margot Robbie 'nin önerdiği Haylou W1 de güzel bir model. Knowles BA sürücü kullanmışlar, özellikle ses temizliği ve tiz bölgesi başarılıdır diye tahmin ediyorum.
Soundliberty 97 ve Edifier X3S de bütçen içerisinde yer alıp önerebileceğim silikonlu kulaklıklar.

Evet iyi markalardan hocam. Anker, Taotronics, Soundpeats, Edifier, Haylou, QCY... Bunlar genel olarak bilindik ve sık önerilen ürünler yapıyorlar. Diğer forumda hazırladığım TWS tablosu vardı oraya da göz atabilirsin.
@Margot Robbie 'nin önerdiği Haylou W1 de güzel bir model. Knowles BA sürücü kullanmışlar, özellikle ses temizliği ve tiz bölgesi başarılıdır diye tahmin ediyorum.
Soundliberty 97 ve Edifier X3S de bütçen içerisinde yer alıp önerebileceğim silikonlu kulaklıklar.
Çok sağolun hocam

Önerdiğiniz silikonsuz kulaklıkların Haylou W1 ile arasında çok fark varmıdır?

Yeni konular

Geri
Yukarı