500 TL Bluetooth'lu kulaklık önerisi

HikmetGven4TR

Kilopat
Yer
Samsun
Daha fazla  
Aklımda Samsung buds var. İlk çıktığında yazılımsal sıkıntıların olduğu vs yazıyor düzeltildi mı bilmiyorum, kullanan bir kişi varsa yazabilirse sevinirim.
Veya önerdiğiniz başka kulaklık varsa mutlaka belirtin ama gerçekten tavsiye ettiğiniz varsa para kolay kazanılmıyor.

Screenshot_20200825-071821_Hepsiburada.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Xiaomi Mi True Wireless kullanıcısıyım ve tavsiye etmiyorum. Bence parasının hakkını vermiyor. Çoğu zaman müzik dinlerken bağlantıda kopmalar gerçekleşiyor. Bazen telefon ile bağlantı kurması çok uzun sürüyor hatta bağlanmıyor. Şarjı da söylendiği kadar uzun süre dayanmıyor. Adındaki gibi de Wireless değil bluetooth ile bağlantı sağlanıyor.

Headset de olabilir mi belirtmemişsiniz ama Anker Life Q10 müzik konusunda sizi üzmez. Tam kablosuz istiyorsanız attığını örnekteki gibi o konularda fikrim yok.

Ben de kullanıyorum Anker bayağı iyi kulaklık ama arkadaşın dediği gibi headset kullanırım diyorsan al.
Tek kötü yanı görünüş olarak biraz büyük ve dış görünüşü 50 TL kulaklıklara benziyor ama kaliteli kulaklıktır.

Headset de olabilir mi belirtmemişsiniz ama Anker Life Q10 müzik konusunda sizi üzmez. Tam kablosuz istiyorsanız attığını örnekteki gibi o konularda fikrim yok.

Maalesef kulak içi tercih etmek istiyorum.
Kendim Xiaomi Airdots kullanıyorum memnunum.

Piyasada çok çakma modeli bulunuyor ve almışken iyi bir şey almak istiyorum ama ses kalitesi 500 TL'lik kulaklıktan daha iyi ise neden olmasın.

Yeni konular

Geri
Yukarı