500 TL bütçe AirPods tarzı kulaklık önerisi

Xiaomi Mi True Wireless 2S - Bluetooth Kulaklık

market.miuiturkiye.net
market.miuiturkiye.net

Bu kulaklığın Basic modelini kullanıyorum. Ucuz modeli yani. Nadiren ses kesilmeleri ve eşlememe sorunu oluyor. Onun dışında iyi ama görünüş konusunda sigara izmariti, odun parçası gibi yorumlar alıyorum 😂.

Bu da gayet güzel fakat uzun kullanacaksanız silikonlu önermiyorum. Ben yalıtımı güzel olduğu için yıllarca silikonlu kullandım fakat artık ilk andan beri rahatsız ediyor. Normalde birkaç saat sonra rahatsız etmeye başlar. Şuan kullandığım kulaklık silikonsuz ve dışarıya o kadar da ses vermiyor. En iyi yanı da çok rahat.

Sanırım JBL Tune 220TWS alacağım.

Tam kablosuz olarak en iyi seçim olur. Ama yine de Sennheiser'a bir göz atın derim. Ses kalitesi olarak mükemmel bir marka.

Honor moecen choice bakabilirsin ben kullanıyorum ve aşırı memnunum. Bakmak istersen link bırakayım:

Sennheiser önerenler nerde yaşıyo 700 liraya tam kablosuz alıyosunuz acaba, söyleyin bende alayım.

Bence çok da para vermemek gerek. Ben olsam AirDots Pro alıp geçerdim.

Vazgeçtim. :(

1603740093212.png

Bu da gayet güzel fakat uzun kullanacaksanız silikonlu önermiyorum.

Ortalama 6 saat kullanacağım. 1 Gün boyunca hiç çıkarmadan 10 saati bulabilir.

Honor moecen choice bakabilirsin ben kullanıyorum ve aşırı memnunum. Bakmak istersen link bırakayım:

Teşekkür ederim öneriniz için. Bunu da düşüneceğim ama öncelik olarak kafamda JBL var.

Eki Görüntüle 715895

Teşekkür ederim öneriniz için. Bunu da düşüneceğim ama öncelik olarak kafamda JBL var.
JBL kullanıp tizlerden şikayet eden duymuştum ama ne kadar kötü olabilir bilmiyorum. By AKG olan Galaxy Buds'lar araştırılabilir.

Eki Görüntüle 715895

Konuyla alakasız bir şey sormak istiyorum. Telefonunuzun ekranının kenarındaki siyah silikonlar sökülüyor mu acaba?

Yeni konular

Geri
Yukarı