500 TL değerinde sessiz klavye önerisi

pullmeunder

Kilopat
Makaleler
3
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar günaydın. Blackwidow Chroma'nın sesinden çok şikayetçiyim beni hem rahatsız ediyor hemde geceleri rahat olmama mı sağlıyor ki abimle aynı oda da uyuyorum.

Sorum ise başlıkta ki gibi Blackwidow Chroma'yı satıyorum ve yerine onun 100 lira eksi fiyatına eş değer sessiz bir Cherry MX Red klavye arıyorum. Önerilerinizi bekliyorum. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar günaydın. Blackwidow Chroma'nın sesinden çok şikayetçiyim beni hem rahatsız ediyor hemde geceleri rahat olmama mı sağlıyor ki abimle aynı oda da uyuyorum.

Sorum ise başlıkta ki gibi Blackwidow Chroma'yı satıyorum ve yerine onun 100 lira eksi fiyatına eş değer sessiz bir Cherry MX Red klavye arıyorum. Önerilerinizi bekliyorum. Teşekkürler.
Logitech G610 Red,

Logitech G710+ (Brown swicth ve o - ringli)

Corsair MX Slient swicth klavyelere bakabilirsiniz.

G610 hakkında hiçbir tecrübeniz var mı? Görüntüsü hoşuma gitti ama hiç Logitech klavye ve mouse kullanmadım.

G610 hakkında hiçbir tecrübeniz var mı? Görüntüsü hoşuma gitti ama hiç Logitech klavye ve mouse kullanmadım.
Ben faresini ve klavyesini kullanıyorum ve memnunum. G610' da tek renk olmasına karşın led efektleri var. Eğer Logitech hakkında kuşkularınız varsa Corsair Silent swicthli klavyelere de bakabilirsiniz.

Silent swicth: Corsair ve Cherry MX firmasının ortaklaşa ürettiği swicth.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı