500 TL EBA için Tablet Önerisi

EmirFatih

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar, babamın fazla durumu yok. En fazla 500TL bandına tablet önerirseniz sevinirim. Kardeşimin ders saatiyle benim ders saatim çakışıyor o yüzden kardeşime tablet almak zorundayım. Ekran büyük olursa iyi olur.

Arkadaşlar, babamın fazla durumu yok. En fazla 500TL bandına tablet önerirseniz sevinirim. Kardeşimin ders saatiyle benim ders saatim çakışıyor o yüzden kardeşime tablet almak zorundayım. Ekran büyük olursa iyi olur.
Hocam ekranı 7.0 inç ama 32GB depolama alanı ve 2GB RAM'i var ve içinde Android 10 var. Belki işinizi görür. Concord C-779 Range S 2 GB 16 GB 7" Tablet Fiyatları ve Özellikleri
Buna da bakabilirsiniz.

Hocam ekranı 7.0 inç ama 32GB depolama alanı ve 2GB RAM'i var ve içinde Android 10 var. Belki işinizi görür. Concord C-779 Range S 2 GB 16 GB 7" Tablet Fiyatları ve Özellikleri
Buna da bakabilirsiniz.
2 tableti de denedim Allah düşmanıma bu tabletleri göstermesin.

Concord tablet Zoom'a girene kadar 2 defa çöküyor açılması 2 dakika sürüyor başa bela.

HomeTech de en başta iyi duruyor olabilir ama 32 GB alan çok ağır sanki tablete 100 RPM HDD koymuşlar ve 2 GB RAM ile Android 10 ne kadar iyi çalışacak bunu da düşünmek lazım.

Gidip 2. el İpad alırım ben olsam:

Yeni konular

Geri
Yukarı