500 TL El konsolu önerisi

T-Bad

Hectopat
Yer
Eskişehir
Daha fazla  
Meslek
Mühendis
Şu anda kullanmakta olduğum bir PSP E1008 konsolu var fakat kendisinden birazcık sıkıldım. Bu yüzden kendime yeni bir el konsolu arıyorum. Nintendo Switch ve PS Vita gibi fiyatlara çıkamam. Bütçem en fazla 500 TL olabilir diye düşünüyorum. PSP farklı bir model ile takaslamak benim için mantıklı olabilir. Eğer takaslarsam emülatör yükleyebilirim çünkü E1008 serisi emülatör konusunda biraz sıkıntılı. Sup diye bir konsol var çoğu kişi biliyordur. Sizce bu alınır mı? Oyunları klon mu yoksa çakma? Sizden ricam biraz daha retroya kaçan PSP ya da sup tarzından konsol önermeniz.

Konsolun taşınabilir ve el konsolu olması önemli. Eğer o tarz bir konsol alıcak olsaydım, Playstation 1/2/3 ya da Xbox 360' a bakardım. Yine de teşekkürler.

Dostum bana el konsolu gerekiyor. Portable olması önemli. Attıklarının hiç biri maalesef isteğim tarzda bir konsol değil :(

Mesajı şimdi gördüm. Özür dilerim. Dikkate almamışım.
Dikkate aldıktan sonraki önerileriniz de taşınabilir değil farkındaysanız.

Dostum bana el konsolu gerekiyor. Portable olması önemli. Attıklarının hiç biri maalesef isteğim tarzda bir konsol değil :(
Şu anda o fiyata sahip olabileceğin en iyi konsollardan birine sahipsin. Ama eğer değişik bir konsol olsun istersen Nintendo GameBoy, Nitendo Micro, PSP Go tarzı eski el konsollarına bakabilirsin.

Şu anda o fiyata sahip olabileceğin en iyi konsollardan birine sahipsin. Ama eğer değişik bir konsol olsun istersen Nintendo GameBoy, Nitendo Micro, PSP Go tarzı eski el konsollarına bakabilirsin.
Nintendo GameBoy 2000₺, Nintendo Micro 1500 ₺, PSP GO ise 650₺. En iyi seçenek PSP GO, o da zaten sahip olduğu konsolun yanında bayağı çöp kalıyor.

Geri
Yukarı