500 TL Fare Önerisi

AntenOS

Hectopat
Makaleler
2
Öncelikle merhabalar,

500 TL bütçe ile alınılabilecek en iyi FPS faresi hangisidir? Gloriorus Model O ve HyperX PulseFire Haste dikkatimi çekti şu anlık. Sizinden önerilerinizi bekliyorum, şimdiden teşekkürler.

PF Haste'i çok araştırdım hocam. Kendi mouse'umda sorunlar var onu servise vereceğim. İade gelirse direk Haste'i alacağım. Elinize uyuyorsa çok iyi bir tercih. Alırsam aldıktan sonra bir inceleme yazarım. Model O'ya da bakmıştım. Birkaç sorun okudum ve tasarımını pek beğenmediğim için vazgeçtim.

Logitech G502 Hero önerebilirim. Şu anda fiyatı 560 civarında, fakat sık sık indirime giriyor. Şahsen kullanıyorum öneririm.
Güzel öneriniz için teşekkür ederim. Bu modeli gözden kaçırmışım alternatiflerin arasına koydum.
Model O iyidir. Alternatif:
Deathadder'ın tasarımını sevmiyorum. Chroma modelini deneme şansım oldu rahat gelmemişti, aynı tasarım olduğunu düşünürsek bunda da aynı sorunları yaşarım.

Güzel öneriniz için teşekkür ederim. Bu modeli gözden kaçırmışım alternatiflerin arasına koydum.

Deathadder'ın tasarımını sevmiyorum. Chroma modelini deneme şansım oldu rahat gelmemişti, aynı tasarım olduğunu düşünürsek bunda da aynı sorunları yaşarım.
V2 modeli her şeyiyle diğer deathadder kardeşlerinden üstün. Aynı kefeye koymayın.

Bence tasarım olarak da G502 Hero çok başarılı. Tabi şahsi fikrim. Elinde büyükse kesinlikle öneririm. Sensör olarak da en iyi 3 de diyebilirim.

Geri
Yukarı