500 TL fare önerisi

Bütçe
500

ozansavage

Zeptopat
Daha fazla  
İyi geceler şu anda kullandığım SteelSeries Rival 105 çok eskidiği için yeni bir mouse almayı planlıyorum. 500 liraya kadar sınırım var ve ellerim bayağı bir büyük önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Corsair Ironclaw alabilirsin.

Ben Ironclaw kullanıyorum ellerimde çok terliyordu ve kayıyordu eski Mouse'umda ama ironlaw elimi hem kavrıyor hem de yağ gibi kayıyor mouse.

Eliniz büyük olsa da pençe tutuşunda küçük fareleri de kullanabilirsiniz. Önerim de buna göre olacaktır. En yaygın tutuşlardan birisi olduğu için.

Hocam senin dediğin mouse (80 gram) buna dikkat et. Yeni alacağın herhangi bir mouse'a alışamayabilirsin. Bütçeni aşıyor ama sana tartışmasız benim önereceğim mouse,- Logitech g305 lıghtspeed'tir. Hem kablosuz,680 tl bandın da.
İkinci seçenek : Logitech g402 hyperion fury -510 TL.

Hocam senin dediğin mouse (80 gram) buna dikkat et. Yeni alacağın herhangi bir mouse'a alışamayabilirsin. Bütçeni aşıyor ama sana tartışmasız benim önereceğim mouse,- Logitech g305 lıghtspeed'tir. Hem kablosuz,680 tl bandın da.
İkinci seçenek : Logitech g402 hyperion fury -510 TL.

Benim şuan ki kullandığım mouse Zowie EC2 ama elime para geçince G305 almayı planlıyorum. Her şeyimi kablosuz yaptım bir tek mouse kaldı. Gerçekten kablosuz kullanmak insanı çok rahatlatıyor.

Benim şuan ki kullandığım mouse Zowie EC2 ama elime para geçince G305 almayı planlıyorum. Her şeyimi kablosuz yaptım bir tek mouse kaldı. Gerçekten kablosuz kullanmak insanı çok rahatlatıyor.
Zowie EC2 kullandım. Monitörüm benQ olduğu için ona bağlama özelliği var. Ama ben g305'i 6 sene kullandım. Bozuldu,geçen hafta yine aynısını söyledim. Alıştım ve inanılmaz rahatlık gerçekten kablosuz.

Zowie EC2 kullandım. Monitörüm benQ olduğu için ona bağlama özelliği var. Ama ben g305'i 6 sene kullandım. Bozuldu,geçen hafta yine aynısını söyledim. Alıştım ve inanılmaz rahatlık gerçekten kablosuz.
Monitör bağlama olayını bilmiyorum açar mısınız? G305 çıkalı 6 sene oldu mu ya? Hocam bir inceleme yaparsanız o mouse için çok iyi olur 6 yıllık bir deneyim iyi gelir :)

2018'de çıktı. Ben de 2k benQ monitör var. Onda zowie mouse girişi var monitör de. Bildiğim kadarıyla monitöre takarsan usb'yi,mouse ms değerini düşürüyor :)

Yeni konular

Geri
Yukarı