500 TL fare önerisi

Şekil olarak Steelseries Sensei Raw'a çok benziyor. Üretimde olmadığı için Steelseries Sensei Raw bulmanız zor olur ve size pahalıya patlayabilir. Aliexpressten alabilirim derseniz ergonomik bir fare olduğunu düşünüyorum. Önceden bende buna benzer microsoft ürünü fare kullanmıştım. Logitech G102 de yatık bir yüzeye sahip ve benzer fareler. Fakat Glorious model o şu aralar trend fare. İmkanım olsa Glorious Model O alırdım. Eğer varsa imkanınız Glorious Model O denemenizi öneririm. Elinize çok hafif gelir ve bundan rahatsız olursanız G102yi de denemenizi öneririm. Öncelikle söyleyeyim fareleri fiyatına göre önermiyorum. Farelerin üçü de rahat kullanıma sahip fareler. Mağazaya gidip deneme imkanınız varsa aralarından hoşunuza giden olur ve alırsanız 2 fare de üzmez sizi. Fakat Sensei Raw tercih ederseniz deneme şansınız ve iade etme imkanınız olduğunu sanmıyorum.
Önermiş olduğunuz fareyi inceledim, eski fareme oldukça benziyorlar, İncelemelerim doğrultusunda şu anda şekil ve özellik olarak beğendiğim 2 adet fare var, birisi Glorious Model O diğeri Razer Viper büyük olasılık bu iki fareden birisini alacağım.

Razer Viperin 70 milyon tıklama ömrü olduğu yazıyor. Eğer switchleri bu kadar sağlam ise 69gr. bir fareye göre çok başarılı. Sizin için daha iyi bir seçim olabilir. Görünüş olarak pek farkları yok.

O kadar çok gitmenize gerek yok. 280 TL'ye MM530 modelimizi önerebiliriz. 250IPS izleme değeri var.

Daha üst seviye bir şey arıyorsanız 470 TL'ye MM830 modelimizi önerebilirim.

Önerileriniz için teşekkür ederim, gerçekten güzel fareler, fakat benim almak istediğim fare eski kullanmış olduğuma görsel ve boyut olarak benzemesini istiyorum.
Viper'ı bekleyin derim. Bu ay içinde Türkiye'de satışa sunulacak sanırım.
Sanırım bekleyeceğim, bende bugün öğrendim bu bilgiyi, bu ay içinde satışta olacakmış.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı