500 TL filtre kahve makinesi tavsiyesi

En ucuzu burada,hiç bu siteden alışveriş yapmadım 20 TL fazla fiyat ile daha güvenilir yerlerden alabilirsin... [teknosa vb.]
indir.jpeg

Ben çok makine denemedim ama bir kaç ay önce BİM'e Fakir Vienna gelmişti. 150TL gibi bir fiyata almıştım ürünü. Severek içiyorum. Ürünün daha büyük, tanklı versiyonu da varmış. Eğer daha önce hiç kahve makinesi almadıysan belki başlamak için iyi bir yer olabilir. Filtresi yıkanabilir filtre ama kağıt filtre ile de değiştirebilirsin.

En ucuzu burada,hiç bu siteden alışveriş yapmadım 20 TL fazla fiyat ile daha güvenilir yerlerden alabilirsin... [teknosa vb.]Eki Görüntüle 971367
Birçok 200 TL civarı ürün de gördüm. Ayrıca bunu başka yerlerde önerenleri de gördüm. Diğer makinelerden bariz bir farkı var mıdır bu ürürnün, 300 TL'lik getirisi nedir ?

Son düzenleme:
Birçok 200 TL civarı ürün de gördüm. Ayrıca bunu başka yerlerde önerenleri de gördüm. Diğer makinelerden bariz bir farkı var mıdır bu ürürnün, 300 TL'lik getirisi nedir?

Ben bu konulardan pek anlamam, öneri olsun diye yazdım çünkü iyi bir ürüne benziyordu ben özelliklerini şuraya bırakayım;

-Aroma karıştırıcı
-Kahveniz hazırlandıktan 30 dakika sonra kahve makinesi, enerji tasarrufu ve güvenlik sağlamak amacıyla otomatik olarak kapanır
-Damlama önleyici, tam öğütme döngüsü tamamlanmadan önce bir fincan kahve almanıza olanak tanır.
-Kahve makinesi açıldığında açma/kapama düğmesindeki kırmızı ışık yanar.
-Bu kahve makinesi ile 2 - 10 (büyük) / 15 (küçük) fincan kahve hazırlanabilir. Maksimum 1,2 litre kapasiteye sahiptir. Kompakt tasarımı sayesinde mutfağınızda yer kaplamaz.
-Sürahi ve filtre tutucu bulaşık makinesinde rahatça yıkanabilir.

Isıtıcısı emin var mı emin değilim ama "Kahveniz hazırlandıktan 30 dakika sonra kahve makinesi, enerji tasarrufu ve güvenlik sağlamak amacıyla otomatik olarak kapanır" diye bir ibare var linkte. Ayrıca "Kahvenizin daha uzun süre sıcak kalmasını istiyorsanız Philips, kahve makinelerini birer termos ile sunar." diye başka bir ibare var. Yani ısıtıcı olduğunu sanıyorum ve yanında gelecek olan bir termos sözünden bahsediyor. Büyük sürahili kahve makinesinin benim Vienna'ya avantajı şu: Eğer evde tek kahve içen sen değilsen bu makineler çok kullanışlı. Eğer tek sen içiyorsan bile daha kullanışlı olur. Philips iyi bir marka ve bu üründen plastik yada metal kokusu alacağını hiç sanmıyorum. Benim gördüğüm artılar bunlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı