500 TL fotoğraf makinesi tavsiyesi

berffynr

Decapat
Selamlar herkese. Biz arkadaşımla gezmeyi fotoğraflar çekmeyi seven ikiliyiz. Telefonlarımız birazcık eski olduğu için pek güzel olmuyor fotoğraflarımız. Arkadasımın doğum günü yaklasıyor. Ona bir hediye almak istiyorum o yüzden, hem işimize yarayacak bir şey olsun istiyorum hem de mutlu olacağı. En iyi seçenek bu sanırım :p İlk başta instax Mini'lere baktım, fiyatları pahalı ama fotoğrafların yazdırıldığı kağıtlar daha pahalı. 20 poz 60 TL'ye denk geliyor bu da bayağı bir masraf. Ben de kafamda normal bir fotoğraf makinesi alalım, içine SD kart takıp bir sürü fotoğraf çekelim, en son hepsini 100 tane olarak cıkartırırız hem uyguna gelir hem de bir sürü fotoğrafımız olur diye düsündüm. Fakat fotoğraf makinesi bilgim aşırı aşırı aşırı zayıf. Rica etsem bana bir manzara gördüğümüzde hemen durup çekebileceğimiz, SD kart girişi olup tonla fotoğraf depolayabileceğimiz güzel çeken, kullanışlı bir makine önerebilir misiniz? Aman aman bir fark olacaksa eğer bütçeyi 600 TL'e kadar çıkartabilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı