500 TL FPS Oyuncu Ekipmanları

PazzoChe

Hectopat
Daha fazla  
Ben kendime 500 TL'ye oyuncu ekipmanı dizmek istiyorum ama karar veremedim. Genellikle FPS oyunları oynuyorum. Sizden ricam bana öneride bulunabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
FPS oyuncusu isen ilk olarak eline oturan bir mouse bulman lazım. Önerim Zowie EC1-A. Ondan sonra kulaklık alırsın Steelseries Siberia 200 alırsın ya da bütçe arttırıp SS Artic 3 alabilirsin. Ondan sonra mouse pad al Steelseries qck+ al. En son olarak klavye alırsın. Klavye çok etki etmiyor. 20 TL'lik bir klavye bile işini görür.

FPS oyuncusu isen ilk olarak eline oturan bir mouse bulman lazım. Önerim Zowie EC1-A. Ondan sonra kulaklık alırsın Steelseries Siberia 200 alırsın ya da bütçe arttırıp SS Artic 3 alabilirsin. Ondan sonra mouse pad al Steelseries qck+ al. En son olarak klavye alırsın. Klavye çok etki etmiyor. 20 TL'lik bir klavye bile işini görür.
Bütçeyi 700 tl ye çıkarsam bana nasıl bir set önerirsiniz? Ayrıca ben bir yerde red switch klavyeler fps oyunlarda hız bakımından iyi oluyormuş bu yönden bir etkisi olmaz mı?

Bütçeyi 700 tl ye çıkarsam bana nasıl bir set önerirsiniz? Ayrıca ben bir yerde red switch klavyeler fps oyunlarda hız bakımından iyi oluyormuş bu yönden bir etkisi olmaz mı?
Eline oturan bir mouse ve mouse pad, sonra kulaklık, en son klavye alınır sana 700 tl'ye yapılabilecek en iyi ekipmanları düzenlemeye çalışacağım. İlk olarak mouse olarak Zowie EC1-A al ve Steelseries qck+, kulaklık olarak HyperX Cloud 2 kullanıyorum ama çoğu kişi Steelseries Artic serisini öneriyor bu seçim sana kalmış. Klavyeyi daha sonra temin edebilirsin ama ilerde bütçen varsa Corsair K70 serisi güzel bir tercih olacaktır. Bu söylediklerimin çoğunu İtopyadan ucuza temin edebilirsin ya da Game Ekstra'da indirim bekleyebilirsin.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı